Wirtualna podróż po centrum. Jaworzno VR film 360

Wirtualna wycieczka w centrum Jaworzna, w technologii filmu 360, czyli takiego, który można oglądać w okularach VR.

REKLAMA

Na Youtube można zmienić perspektywę filmu, poruszając myszką w dowolnym kierunku. Na smartfonach można poruszać urządzeniem w dowolnym kierunku i tak samo będzie zmieniać się perspektywa.

Film 360 nagrany w pierwszym dniu obowiązywania nakazu noszenia maseczek. Za każdym razem możemy inaczej oglądać film i zwracać uwagę na elementy znajdujące się z każdej strony.

Na filmie VR zobaczymy przebudowane centrum Jaworzna, nowe przystanki, parking, ulicę Sienkiewicza czyli miejsce handlu, ulicę Mickiewicza w okolicy Teatru Sztuk oraz Galerię Galena.

Insta360 pro 2, kamera VR.
Insta360 pro 2, kamera VR.

Film 360 zarejestrowany kamerą Insta360 pro 2 w rozdzielczości 8K pozwala w bardzo dobrej jakości oglądać rzeczywistość. Do rejestracji obrazu wykorzystuje się 6 kamer i w kolejnych krokach obraz łączy się w sferę.

– Rozpoczynamy projekt Jaworzno VR i będziemy pokazywać nasze miasto w wirtualnej rzeczywistości. Dzięki temu możemy zobaczyć jak zmienia się nasze miasto w nowoczesnej technologii. – powiedział Franciszek Matysik.

Do oglądania filmu można użyć Okulary VR, dla naszych klientów rekomendujemy zestaw Oculus Quest. Firmy 360 są wykorzystywane do wirtualnych podróży, szkoleń BHP, szkoleń dotyczących obsługi urządzeń oraz coraz częściej do projektów artystycznych.

Link do filmu: https://youtu.be/p_2zHnkMtHc

Wirtualny spacer – Galena Jaworzno VR

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki