Najlepszy Sprzedawca Jaworzna – Agnieszka Fencka

Agnieszka Fencka kolejna kandydatka do konkursu na Najlepszego sprzedawcę Jaworzna.

REKLAMA

Pani Agnieszka urodziła się w Chrzanowie, mieszka w Pile Kościeleckiej a pracuje w Jaworznie. Jako sprzedawca pracuje ponad 20 lat, natomiast od niespełna 6 lat, prowadzi własną kwiaciarnię o nazwie NIEZAPOMINAJKA na ulicy Matejki w Jaworznie. We współczesnej kwiaciarni kwiaty w wazonach i florysta to za mało. Marka musi się pokazać z jak najlepszej strony, a ekspozycja kwiaciarni podawać gotowe rozwiązanie klientowi poruszającemu się po omacku wśród roślin i kompozycji, pełnej palety barw i zapachu. Tego wszystkiego na pewno nie brakuje kwiaciarni NIEZAPOMINAJKA, która jest wyjątkowa i magiczna, serce które wkłada pani Agnieszka do swojej pracy widać już od wejścia.

Prócz kwiatów ciętych, doniczkowych, sprzedawana jest również ceramika, artykuły wiklinowe, szklane i metalowe, wszystko, co jest potrzebne do dekoracji wnętrz. Praca w kwiaciarni to całe życie pani Agnieszki, kocha to co robi, każdy kwiatek jest dla niej wyjątkowy, jak każdy klient odwiedzający sklep.

Pani Agnieszka to taka dobra dusza tej kwiaciarni kocha ludzi i oprócz sprawiania im przyjemności poprzez piękne kompozycje kwiatowe, potrafi im doradzać a przede wszystkim słuchać. Miejsce oczywiście godne polecenia. Nominacja do konkursu sprawiła pani Agnieszce wiele radości, poczuła się wyjątkowo, za co serdecznie dziękuje i oczywiście zaprasza do swojego azylu. Nie masz pomysłu na prezent czy niespodziankę, odwiedź kwiaciarnie NIEZAPOMINAJKA.

Akcja wspiera kampanię promującą lokalną przedsiębiorczość:

Kupuj produkt i usługę w swoim mieście.

Więcej o konkursie:  http://www.jaw.pl/tagi/najlepszy-sprzedawca-jaworzna/

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki