Konkurs na Najlepszego Sprzedawcę Jaworzna  osiąga wielką popularność wśród mieszkańców. Sylwetki sprzedawców obejrzano ponad 350 000 razy. Wspaniale było odwiedzić tych cudownych ludzi, miejsca gdzie pracują i Wam ich pokazać.

Dobiega końca pierwszy etap, w którym pokazywaliśmy sylwetki sprzedawców. Do dnia  21.06.2020 zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń kandydatów do konkursu. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu nominacji było ponad sto.

Do 30.06.2020 kończymy ostatnie nagranie super sprzedawcy i rozpoczniemy głosowanie internetowe.

REKLAMA

Głosowanie zacznie się od 4.07.2020 i będzie trwało do 18.07.2020, oczywiście przypomnimy Wam wszystkich kandydatów biorących udział w konkursie a w dołączonej tabeli, będziecie mogli oddawać głosy na swoich faworytów. 20.07.2020 przedstawimy Wam trójkę finalistów i zwycięzce całego konkursu.

Oj będzie się jeszcze działo, więc bądźcie z nami i wspierajcie ich waszymi głosami. Tych, którym nie udało się wziąć udział w konkursie, a uwierzcie były setki zgłoszeń, serdecznie zapraszamy we wrześniu, ruszamy z drugą edycją! Pokażemy kolejnych sprzedawców, których nie udało nam się pokazać w pierwszej edycji!

Akcja wspiera kampanię promującą lokalną przedsiębiorczość : Kupuj produkt i usługę w swoim mieście.

Więcej o konkursie:  http://www.jaw.pl/tagi/najlepszy-sprzedawca-jaworzna/

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki