Druga tura głosowania na Miss Śląska Nastolatek Internetu 2020

 

Rozpoczęła się druga tura głosowania na Miss Śląska Nastolatek Internetu 2020. Wśród półfinalistek znalazła się nasza jaworznianka Julia Cebula.

REKLAMA

Właśnie dzięki takim konkursom jak ten, najpiękniejsze dziewczyny wchodzą w świat modelingu i staja się gwiazdami. Zwyciężczyni konkursu może zdobyć koronę i wyjechać na ćwierćfinały do Warszawy. Gala finałowa konkursu Miss Śląska Nastolatek odbędzie się 2 sierpnia w Jeleśni.

Podczas wywiadu jaworznianka opowiedziała nam trochę o konkursie, jak to wygląda od środka, o swoich  dalszych planach na życie, oraz co skłoniło ją do wzięcia udziału w konkursie. Jak twierdzi, dziewczyny które mażą o koronie Miss wystarczy że będą sobą, stanowcze i oczywiście uśmiechnięte.

Każdy z nas może pomóc Julii zdobyć tytuł i przepustkę do ćwierćfinału konkursu Miss Polski Nastolatek 2020, wysyłając SMS o treści SMN.2 pod numer 7248 (koszt: 2,46 zł).

Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki! Kto wie, może nasza jaworznianka zdobędzie później tegoroczny tytuł Miss Polski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki