wtorek, 28 maja, 2024

Program do zarządzania przedszkolem – zarządzaj efektywnie!

Strona głównaInformator / Materiały zewnętrzneProgram do zarządzania przedszkolem - zarządzaj efektywnie!

Program do zarządzania przedszkolem – zarządzaj efektywnie!

- Advertisement -

Prowadzisz przedszkole i zastanawiasz się jak efektywniej zarządzać swoim przedsiębiorstwem? Sprawdź koniecznie dedykowany do tego program.

Czym jest INSO?

Jeżeli prowadzisz przedszkole być może słyszałeś, czym jest program do zarządzania przedszkolem INSO. Jest to system, który w kompleksowy sposób pomaga zarządzać żłobkiem lub przedszkolem. Można z niego korzystać zarówno z pomocą przeglądarki, jak i przez aplikację mobilną, czyli dzięki tabletom oraz smartfonom.

Dyrektor przedszkola może nadawać uprawnienia kolejnym pracownikom. To zarówno świetne rozwiązanie dla dyrektorów jak i rodziców.

Jak unowocześnić swoje przedszkole?

System INSO ma kilka podstawowych funkcjonalności należą do nich:

  • sprawne zarządzanie finansami – można szybko dokonywać płatności za przedszkole,
  • zgłaszanie nieobecności dzieci – dzięki temu ułatwiony jest kontakt z rodzicami dzieci,
  • przekazanie informacji o alergii i preferencji żywieniowych dziecka – informacje tj. alergie, uczulenia mogą zostać wprowadzone do aplikacji. Dzięki temu można łatwiej ustalić jadłospis dla dziecka.

To świetny sposób na ułatwienie kontaktu z rodzicami. Dodatkowo podnosi to poziom nowoczesności danego przedszkola. Więcej możecie dowiedzieć się na tej stronie: https://monitorprzedszkola.pl/artykul/unowoczesnij-swoje-przedszkole-poznaj-inso-system-do-zarzadzania-przedszkolem.

Niektóre z aplikacji dają możliwość przesłania rodzicom m.in. potrzebnych plików, zdjęć jak również filmów. Mogą się one podczas przedstawień w przedszkolu tj. np. jasełka, zdjęcia z codziennej zabawy, film z wycieczki, dnia tematycznego.

Jakie korzyści daje system INSO?

Dzięki wprowadzeniu aplikacji w swoim przedszkolu:

  • automatycznie generowane są wszystkie rozliczenia oraz faktury,
  • obecność może być sprawdzana przy pomocy jednego kliknięcia,
  • istnieje możliwość zarządzania posiłkami i wysyłania zamówienia do współpracującej firmy cateringowej,
  • automatycznie księgowane są płatności, wszystko to dzięki integracji z kontem bankowym,
  • automatycznie generowane są raporty i zestawienia,
  • w aplikacji istnieje integracja z czytnikami i kontrolą dostępu,
  • ogranicza się liczbę papierologii związanej z wychowaniem dziecka w przedszkolu, czy żłobku.

Aplikacja to wielka wygoda dla zabieganych rodziców, którzy chcą mieć informacje o swoim dziecku w jednym miejscu. Więcej informacji można uzyskać na stronie: https://www.jaskoweklimaty.pl/aplikacja-dla-rodzica-przedszkolaka-jakie-korzysci-moze-ci-przyniesc/.

Jaką inną funkcjonalność chcielibyście, aby była w takiej aplikacji? Czy powinna być ona obowiązkowa w każdym przedszkolu?

undefined

- Advertisment -

Pikniki rodzinne w towarzystwie policyjnego Sznupka

W miniony weekend policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie uczestniczyli w rodzinnych piknikach. Promowali oni m.in. bezpieczeństwo w ruchu drogowym i przybliżyli swój...

Dzień Dziecka w WSB

W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Jaworznie odbędzie się Dzień Dziecka. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji w tym wykłady o działalności służb miejskich, pokazy wozu strażackiego...

„Wakacyjna walizka” – matematyczna przygoda w stylu escape room już wkrótce w MathRiders

Na ekscytujące wydarzenie w stylu escape room o nazwie "Wakacyjna walizka" zaprasza Centrum Nauczania Matematyki MathRiders w Jaworznie. Impreza odbędzie się 15 czerwca 2024...