Zaatakowała bezbronne dziecko kamieniem. Jest podejrzana o usiłowanie zabójstwa

Od wielu tygodni w internecie na profilu „Mamy z Jaworzna” pojawiał się wątek niebezpiecznie zachowującej się kobiety, która miała być agresywna w stosunku do dzieci.

I stało się to, czego mieszkanki naszego miasta obawiały się najbardziej. – Kobieta, która od pewnego czasu utrudniała życie mieszkańcom, doprowadziła do tragedii – mówili świadkowie.

REKLAMA

Według światków, wczoraj 13 lipca br. na Osiedlu Tadeusza Kościuszki kobieta miała zaatakować bezbronne dziecko. Gdy dziewczynka wracała już do domu nagle zza samochodu wyszła kobieta, która rzuciła dużym kamieniem prosto w głowę dziecka. Finał tego zdarzenia był tragiczny. Dziewczynka doznała wielkiego urazu głowy, pęknięcia czaszki. W ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala na Ligocie. Aktualnie, po operacji stan dziewczynki jest stabilny.

To był nie pierwszy raz, kiedy informacje o tej kobiecie niepokoiły „Mamy z Jaworzna”. Z wcześniejszych wpisów na internetowym forum wynika że, kobieta już wcześniej zaczepiała, wyzywała, a nawet używała przemocy w stosunku do mieszkańców, a w szczególności matek z dziećmi. Z naszych źródeł wynika, że agresywne i nieprzewidywalne zachowanie kobiety było już zgłaszane do odpowiednich służb.

O tragicznym zdarzeniu rozmawialiśmy z mamą poszkodowanej dziewczynki.

Aktualnie jaworznicka policja prowadzi postępowanie, które ma na celu ustalenie przebiegu zdarzeń oraz przesłuchaniu podejrzanej o usiłowanie zabójstwa.

O dalszym toku tej sprawy będziemy informować.

Kobieta podejrzana o usiłowanie zabójstwa 6- letniej dziewczynki- zatrzymana

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. Urzędnicy nie mieli wystarczająco dużo czasu, żeby zająć się tą osobniczką – może dlatego, że zajmowali się p. Stanisławem z Góry Piasku, któremu załatwili przymusowy pobyt w DPS, choć bez problemu mógł mieszkać w swoim domu.