REKLAMA

Twoja skóra jest szara i ziemista? Widać na niej zmarszczki, blizny i przebarwienia? Pomoże profesjonalne fotoodmładzanie. Co to za zabieg?

W gabinetach medycyny estetycznej można skorzystać z pełnej palety specjalnych zabiegów skoncentrowanych na wyglądzie skóry. Gdy celem są optymalne efekty odmłodzenia, warto wybrać fotoodmładzanie, czyli specjalny zabieg laserowy skupiony na dogłębnej regeneracji skóry. Zainteresowanym zabiegiem typu fotoodmładzanie Kraków oferuje dostęp do najlepszych gabinetów i klinik.

Na czym polega fotoodmładzanie?

Pod pojęciem fotoodmładzania znajduje się zabieg medycyny estetycznej bazujący na urządzeniu laserowym emitującym światło w określonym zakresie. Procedura jest podobna do depilacji laserowej, lecz posiada inne zastosowanie – jej celem jest poprawa estetyki skóry.

Zabieg ten jest jednocześnie bardzo bezpieczny, bezinwazyjny, a także nie wymaga specjalnej rekonwalescencji. Właśnie dlatego na odmładzanie laserem decyduje się dziś tak wiele osób – to zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Kiedy warto wybrać się na fotoodmładzanie?

W trakcie zabiegu światło lasera oddziałuje na głębokie warstwy skóry. Dociera do melaniny – barwnika skórnego, a także hemoglobiny – czerwonego barwnika krwi, dzięki czemu może redukować konkretne niedoskonałości.

Pomaga między innymi w zamykaniu naczynek krwionośnych, redukuje przebarwienia, powoduje lepsze naprężenie skóry, wspomaga jej gładkość i jędrność, a tym samym nadaje jej młodzieńczy wygląd.

Zabieg prowadzony jest głównie na twarzy. Inne obszary zabiegowe to szyja i dekolt. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonać zabieg na twarzy, szyi i dekolcie.

Wskazania do zabiegu:

 • przebarwienia
 • nierównomierny koloryt skóry
 • widoczne oznaki starzenia skóry – zmarszczki, pogorszona jędrność
 • popękane naczynka krwionośne
 • szara, ziemista cera

Fotoodmładzanie w Krakowie

Po wpisaniu w wyszukiwarce internetowej słów „fotoodmładzanie Kraków” można od razu przekonać się, że zabieg ten oferowany jest w wielu gabinetach i klinikach działających w stolicy Małopolski.

Osobom zainteresowanym korzyściami oferowanymi przez fotoodmładzanie Kraków może zaoferować dostęp do najlepszych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej.

Wybierz fotoodmładzanie Kraków DermaMED – klinika ta specjalizuje się w prowadzeniu profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej w Krakowie. Nowoczesne zaplecze, wykwalifikowani specjaliści, indywidualne podejście do klientów to gwarancja najlepszych efektów zabiegowych.

Ceny za fotoodmładzanie Kraków: od 450 złotych za jedną partię do 1250 złotych za twarz, szyję i dekolt.

Na czym polega zabieg fotoodmładzania?

Osobom chcącym zdecydować się na fotoodmładzanie Kraków proponuje najlepsze efekty na bazie sprawdzonych urządzeń laserowych. Procedura nie wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania. Jest również bezbolesna, dlatego zastosowanie znieczulenia nie jest konieczne. Cały zabieg trwa około 20 minut.

W trakcie laseroterapii do skóry przykłada się głowicę lasera, a następnie prowadzi się ją po całym jej obszarze. Wiązka laserowa powoduje wtedy naświetlenie głębokich warstw skóry – bez ryzyka dla innych tkanek.

Po zakończonym zabiegu można powrócić do codziennych czynności, dlatego jest to bardzo dobra alternatywa dla inwazyjnych procedur chirurgii plastycznej.

Jakie efekty daje fotoodmładzanie?

Laserowe odmładzanie skóry to zabieg, który może być wykonany w każdym wieku. Jego efekty są bardzo atrakcyjne i widoczne w krótkim czasie po jego przeprowadzeniu.

Efekty zabiegu:

 • ujednolicenie kolorytu skóry
 • rozjaśnienie skóry
 • spłycenie drobnych zmarszczek
 • zmniejszenie widoczności porów
 • poprawa napięcia i jędrności skóry
 • zredukowanie przebarwień
 • większa promienność skóry

By uzyskać najlepsze efekty, zabieg fotoodmładzania powinien być wykonany w serii. Zazwyczaj to od 3 do 5 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach.

Gdy zatem celem jest fotoodmładzanie Kraków to dobry wybór – właśnie w tym mieście można skorzystać z jednych z najlepszych klinik i gabinetów specjalizujących się w laseroterapii.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki