Studio kosmetyczne Nowa Ja – poczuj się pięknie i wyjątkowo

Świat biegnie szybko, czasem za szybko. Studio kosmetyczne Nowa ja zaprasza i oferuje czas właśnie dla Ciebie, tę chwilę wytchnienia, odpoczynku, relaksu przy filiżance herbaty. My zadbamy o kondycje twojej urody, o piękny wygląd, dobre samopoczucie, na nowo odzyskasz pewność siebie.

REKLAMA

Nasz gabinet oferuje różnorodne zabiegi na twarz, takie jak mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, sonoforeza, ultradźwięki, kwasy na twarz. Wszystkie wykonywane zabiegi to gwarancja zachowania najwyższej higieny. Studio dysponuje AUTOKLAWEM do sterylizacji narzędzi, które dopełnia całość bezpieczeństwa i higieny.

Nasze studio oferuje również stylizacje paznokci, manicure żelowy, pedicure, dzięki tym stylizacją dłonie zawsze będą wyglądać zachwycająco efektownie.

Miła i profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do klienta to nasza dbałość o to, by każdy z Państwa czuł się u nas wyjątkowo i komfortowo, ponieważ zadowolenie Klientów jest naszym zadowoleniem.

Serdecznie zapraszamy do naszego studio Nowa Ja mieszczącego się w Jaworznie przy ulicy Świstackiego 83. Czekamy na państwa od poniedziałku do piątku od 9 do 18, w sobotę od 9 do 13. Wizytę można umawiać pod numerem telefonu 660 176 120. www.nowaja.jaworzno.pl

Pozwól sobie na odrobinę przyjemności- to nie grzech!

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki