Nowe domy w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu „Na wzgórzu” w Jaworznie

Ogromna popularność nowych domów jednorodzinnych na osiedlu „Na wzgórzu” na Dąbrowie Narodowej w Jaworznie sprawiła, że osiedle będzie się rozrastać.

REKLAMA

Dobra lokalizacja działek na Dąbrowie Narodowej, w okolicy ulicy Starowiejskiej, i usytuowanie domów „Na wzgórzu” gwarantuje znakomite widoki. Panorama rozpościera się nie tylko na Jaworzno ale duży obszar Śląska.

Twój Developer S.C., w tym miejscu wybudował już kilkanaście domów jednorodzinnych. W najbliższych planach na szczycie wzgórza powstanie kolejny etap inwestycji. Tym razem będzie to 12 domów w zabudowie bliźniaczej.

Jaworzno to bardzo dobre miejsce do zamieszkania. Wiele terenów zielonych w okolicy i znakomity dojazd do aglomeracji śląskiej to argumenty przemawiające za tą lokalizacją.
Wśród klientów, którzy zdecydowali się zakupić wybudowane w tym miejscu domy znajduje się wielu mieszkańców Jaworzna, ale duży odsetek nowych mieszkańców do osoby z Katowic, Sosnowca czy Mysłowic.

Uzbrojone działki w energię elektryczną, gaz czy kanalizację pozwalają w tak pięknym miejscu zamieszkać w komfortowym domu.

Początkowy etap inwestycji to też dobry czas aby w porozumieniu z ekipą budowlaną dopasować szczegóły aranżacji wnętrz. Na tym etapie jest możliwość ewentualnej zmiany wnętrza domu. Dodatkowo istnieje możliwość wybrania materiałów wykończeniowych.

W okolicy Dąbrowy Narodowej w Jaworznie powstaje z roku na rok kilkadziesiąt nowych domów, dzięki temu ta dzielnica uzyskuje nowe życie. Wiele osób zakłada tu rodziny i bliskość szkół, sklepów i znakomita komunikacja sprawia, że żyje się w tej okolicy coraz lepiej.

Twój Developer S.C. posiadając już duże doświadczenie w prowadzeniu inwestycji w tym miejscu gwarantuje terminowe oddanie inwestycji.

Twój Developer S.C.

https://www.facebook.com/NaWzgorzuJaworzno

Telefon: +48 608 559 480

Telefon: +48 603 154 318

Email: twojdeveloper@o2.pl

 

W Jaworznie buduje się „Na Wzgórzu”