Centrum Kultury Teatr Sztuk w Jaworznie ogłasza konkurs na projekt dotyczący realizacji filmu dokumentalnego „Jaworzno – miasto i ludzie”.

REKLAMA

Ze względu na szeroki rozwój technologii każdy z mieszkańców ma do dyspozycji narzędzia, na których można zrealizować film.

Możecie korzystać Państwo z komórek aparatów filmowych i innych ogólnodostępnych mediów. Ta niezwykła łatwość realizacji pobudziła nasze zainteresowania formą filmu dokumentalnego, który może zrobić każdy.

A każdy to znaczy, że i Ty. Jeżeli żyjesz w Jaworznie to każdego dnia przed twoimi oczami przewijają się tematy filmowe, masz tysiące obserwacji, które gromadzą się w Tobie od lat. Spojrzenie każdego człowieka jest inne, ale poprzez swoją inność zawsze świeże. Jesteśmy niezwykle ciekawi jak widzisz swoje miasto, swoich sąsiadów, rodzinę, ludzi bliskich, dalekich. To wszystko co jest wokół ciebie, ci ludzie, zdarzenia, domy i ulice to twoja mała ojczyzna. Zapraszamy Cię do udziału w konkursie wierząc, że każde dzieło będzie rejestracją tkanki miejskiej w naszych czasach.

Dodatkowe informacje oraz Regulamin mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej www.teatrsztukwjaworznie.pl w zakładce aktualności.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki