REKLAMA

Napięty harmonogram dnia pracy wysysa całą energię, a ciało potrzebuje relaksu bardziej niż kiedykolwiek. Ci, którzy siedzą w fotelu biurowym 8 godzin dziennie lub pędzą ze spotkania na spotkanie, potrzebują w końcu dnia hydromasażu stóp.

Zabieg łagodzi zmęczenie, aktywuje ukrwienie i sprzyja lepszej przemianie materii. Zalety wanienek do stóp trudno przecenić. W porównywarce cenowej E-Katalog przedstawiamy trzy opcje, na których można porównać ceny.

Beurer FB 50

To wielofunkcyjna wanienka do stóp z hydromasażem do regeneracji i tonizacji po ciężkim dniu pracy. Wykonuje masaż wibracyjny i bąbelkowy. Na dnie znajdują się rolki do masażu mechanicznego. Są wymienne nasadki, pumeks i szczotka, które zmiękczają skórę na piętach. Dzięki niezwykle prostemu w obsłudze wyświetlaczowi elektronicznemu można ustawić wymagany czas zabiegu (od 20 do 60 minut) oraz temperaturę wody (od 35 do 48 ° C), która będzie utrzymywana podczas masażu. Istotne zalety – funkcja ogrzewania podczerwienią i pole magnetyczne.

VES DH 75L

Włącz wanienkę z hydromasażem, ustaw temperaturę (od 35 do 48 °C) i czas zabiegu (od 20 minut do godziny) — i ciesz się ciepłem, masażem i bąbelkami. Powierzchnia akupresyjna punktowo wpływa na strefy refleksogenne stóp. Możesz włączyć masaż wibracyjny lub skorzystać z wałków do masażu. Podczas przeprowadzenia zabiegu przewidziany jest tryb podtrzymania temperatury na określonym poziomie. Wysoka moc użyteczna – 390 W.

Bosch PMF 2232

Ten model wanienki do stóp z hydromasażem charakteryzuje się intuicyjną obsługą. Dostępne są trzy tryby pracy: masaż wibracyjny, masaż bąbelkowy i turbo. Zawiera trzy nasadki (pumeks, masażer i szczotka). Ma zdejmowaną pokrywę, która chroni przed rozpryskami. Osiąga moc 65 W.

Beurer FB 35

Nie ma szerokiego zakresu funkcji, ale generalnie ich brak nie wpływa znacząco na atrakcyjność. Przychodzi prawdziwy relaks i to jest najważniejsze. Istnieje funkcja wibracji i bąbelków, bardzo relaksująca dla stóp. Rolki masujące na dnie wanny wykonują masaż podwodny. Istnieje również możliwość hydromasażu. To masaż światłem podczerwonym. To światło pobudza krążenie krwi i rozluźnia mięśnie nóg. Można też utrzymywać temperaturę wody (aby była cały czas ciepła, nie stygła). Dostępne są 3 nasadki: nasadka do masażu, urządzenie do usuwania zrogowaciałego naskórka i szczoteczka. Istnieje również wyjmowany filtr zapachów. Nadaje masażowi bardziej relaksującą atmosferę

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki