Nie najlepiej dzieje się w drużynie MCKiS-u Jaworzno. Siatkarze po przegranej w sobotnim meczu z Mickiewiczem Kluczbork zajmują ostatnie miejsce w tabeli Tauron I Liga.

REKLAMA

Dla Mickiewicza była to pierwsza wygrana w tym sezonie, a dla MCKiS–u kolejna, czwarta przegrana z rzędu. W dodatku drużyna prowadzona przez Mariusza Sugułę nie ugrała jeszcze ani jednego seta. Początkowo gra przebiegała pod dyktando gospodarzy. Na parkiecie hali sportowej przy Grunwaldzkiej kilku punktowa przewaga utrzymywała się dosyć długo. Być może to brak kibiców spowodowany pandemią i kolejnymi obostrzeniami nie pozwolił rozwinąć do końca skrzydeł siatkarzom z Jaworzna. Przewago punktowa topniała i przy grze na przewagi zawodnicy z Kluczborka okazali się skuteczniejsi, przez co wygrali pierwszą odsłonę meczu.

W drugim secie przyjezdni od początku pokazali się z dobrej strony. To oni skutecznie wyprowadzali ataki, zdobywając parę punktów z rzędu. W końcówce partii gospodarze dążyli do wyrównania, w grze na przewagi znowu okazali się słabsi i przegrali kolejny raz.

Trzecia odsłona okazała się tylko formalnością. Choć obie drużyny nie chciały odpuścić i gra do pewnego momentu była wyrównana, to w ostateczności przyjezdni pokonali jaworznian do 21.

MVP: Przemysław Toma

MCKiS Jaworzno – Mickiewicz Kluczbork 0:3
(24:26, 27:29, 21:25)

jargal

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki