Czasami potrzeba wstrząsu, by docenić, jak wielką pracę wykonuje dla nas drugi człowiek. Tak jest w przypadku pracowników sklepu. Wiele firm z powodu koronawirusa zostało zamkniętych, wiele osób pracuje zdalnie, a oni? Codziennie są w pracy i starają się, by zakupy były dla nas jak najbardziej bezpieczne. Sami wiele za to ryzykują.

REKLAMA

Trzeba by zdać sobie sprawę, że gdyby nie sprzedawcy to niestety, ale nie mielibyśmy możliwości robienia zakupów. Jeszcze teraz w tak trudnym dla wszystkich czasie. O popularnych „sklepowych” narosły już mity- a że to praca niezbyt wymagająca, szczególnych umiejętności nie potrzeba….. Jednak można się przekonać, że w sklepach się pracuje i to nie łatwo.

Koronawirus to dla sprzedawców niekończące się pasmo kłopotów i kolejnych wyzwań, z jakimi muszą się zmierzyć każdego dnia. Nie wszyscy mają możliwość, by zachować od klienta 1,5 metra odległości. A takich pomniejszych problemów, na które klienci pewnie często w ferworze zakupów nie zwracają uwagi, jest dużo więcej.

Tym bardziej więc doceńmy tych, którzy pracują w czasie epidemii koronawirusa, obsługując wielu klientów. Sprzedawców w markecie czy na stacji, kierowców autobusów, konserwatorów, nauczycieli, fryzjerów i wielu, wielu innych ludzi, którzy zasługują na wielkie brawa i ogromny szacunek.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki