TO i OWO przeniósł swój klub do internetu- prężnie działają online

W związku ze wzrostem liczby zachorowań na koronawirusa, a przede wszystkim mając na względzie zdrowie podopiecznych, Klub To i Owo podjął trudną, ale słuszną decyzję o zamknięciu Klubu To i Owo dla ćwiczeń i spotkań.

REKLAMA

Od 16.10.2020 powrócili do zajęć on-line.
Przypominają jednak, iż działa dla klubowiczów 24/dobę „Klubowy Telefon Wsparcia” oraz spacery w plenerze.

Aktualnie działalność klubu odbywa się zdalnie. Zatem skoro dzieci mogą, to czemu nie seniorzy? Silne więzi, jakie zawiązały się wśród uczestników, przełożyły się na chęć stworzenia systemu, który umożliwi im wspólny kontakt bez ruszania się z domu.

Dobrze, że z pomocą przyszedł internet, a w zasadzie internetowe komunikatory i portale społecznościowe, za których pośrednictwem seniorzy prowadzą rozmowy, wymieniają się uwagami i spostrzeżeniami. Prowadzone są różne zajęcia online.
Ćwiczenia gimnastyczne dla seniora, ciekawostki ogrodnicze i kulinarne, fotograficzne, zajęcia związana z muzyką, książką, śpiewem, czy robótkami na szydełku lub drutach, a także rękodzieło, ćwiczenia pamięciowe oraz dużo innych zajęć online, w których seniorzy bardzo chętnie biorą udział i rozwijają swoje pasje i zainteresowania.

Czas, w którym klub nie może prowadzić swojej działalności stacjonarnie, zostanie w jak najlepszy sposób wykorzystany do pracy zdalnej i przeprowadzenia wszelkich niezbędnych działań mających na celu usprawnienie działalności Klubu i bliskości z klubowiczami, pomimo iż będzie ona wirtualna.

Dbajcie o siebie ! Dużo zdrówka klubowicze !

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki