Koronawirus i obostrzenia z dnia na dzień zmieniają naszą rzeczywistość. W sklepach pojawiły się już pierwsze świąteczne ozdoby, jednak epidemia koronawirusa nieco tłumi radość z powodu nadchodzących świąt. 

REKLAMA

Boże Narodzenie, Sylwester a koronawirus- jak będą wyglądać te dni w dobie pandemii? Nad tym zastanawia się wielu z nas, w końcu od zawsze kojarzą się nam te dni z czasem pełnej celebracji, spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Coraz więcej osób martwi się, że tegoroczne święta będą znacznie odbiegać od tych, które znamy z ubiegłych lat tak jak tegoroczna Wielkanoc. Gdy mieliśmy do czynienia z pierwszą falą koronawirusa, wiele osób zdecydowało się nie wracać w rodzinne strony i spędzić święta wielkanocne w izolacji, mając na uwadze bezpieczeństwo najbliższych. Wszystko wskazuje na to, że Boże Narodzenie, Sylwester i Nowy Rok również przeżyjemy w zupełnie innych nastrojach.

Lepiej nie nastawiać się na zbyt imprezowe obchodzenie końcówki roku. Na pewno lepiej nie szykować się na hucznego sylwestra z wieloma znajomymi i przyjaciółmi. 

Pomimo tego, że nikomu z nas nie podoba się ta wizja. Musimy pamiętać, że Święta to nie tylko data w kalendarzu, lecz także, a nawet przede wszystkim, nasza rodzina. Niestety, ale to właśnie jej zagrażają najbardziej. Warto mieć to na uwadze, kiedy przyjdzie nam decydować o tym, jak spędzimy te dni.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki