REKLAMA

Na Polskim rynku istnieje wielu dostawców domów drewnianych. Jednak praktycznie każdy z tych dostawców ma w swojej ofercie jedynie standardowe projekty domków letniskowych. Na tym tle tych firm wyróżnia się Dommiztraz, ponieważ jest jednym z tych dostawców, który może zaoferować indywidualne podejście do każdego klienta tworząc dla niego wyjątkowy oraz jedyny w swoim rodzaju projekt. Nasi specjaliści, którzy z ogromną pasją podchodzą do swojej pracy pomogą w stworzeniu wyjątkowego projektu domu drewnianego dla każdego z naszych klientów. Mówiąc o drewnianym domu, trudno jest sobie wyobrazić, jak piękny i przytulny może być taki dom. Utalentowani eksperci są w stanie stworzyć, nie tylko „zwykły” drewniany dom, ale drewniane luksusowe wille dla najbardziej wymagających klientów. 

Wprowadzenie: projektowanie domu z drewna

Każdy z nas marzy o miejscu, w którym może wypocząć, gdzie może czuć się bezpiecznie. Dom z drewna może być takim miejscem, ale czy może przy tym wyglądać tak jak to sobie wymarzyliśmy? Domki drewniane zwykle kojarzą nam się z drewnianą bryłą o kształcie kwadratu lub prostokąta. Niewiele firm na świecie, które zajmują się produkcją domów z drewna może zaproponować w swojej ofercie coś innego, coś innowacyjnego. Jedną z firm, która może to zrobić jest Maestro Casas – posiadając niezliczone pomysły na zupełnie nowe domy drewniane. Ta firma to jeden z nielicznych dostawców w branży zajmującej się budową domów z drewna, który może zaoferować niestandardowy oraz indywidualny projekt domu, odpowiadający oczekiwaniom każdego klienta. Maestro Casas pomoże zmienić ten fantastyczny materiał jakim jest drewno, w coś niezwykle luksusowego i wyjątkowego.

Modyfikacja dowolnego projektu jest bezpłatna

Podejmując decyzje o nabyciu domu drewnianego należy zdecydować, czy interesuje nas projekt gotowy, czy też chcemy puścić wodzę fantazji i przelać na papier własny pomysł na taki dom. Zastanawiamy się przy tym, czy modyfikacja projektu pod nasze indywidualne potrzeby będzie kosztować nas więcej? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – nie. Wybierając taką opcję możemy dostosować gotowy projekt domu do naszych potrzeb, aby mógł on spełnić nasze wszelkie oczekiwania. Dom letniskowy ma przede wszystkim funkcjonować jako miejsce, w którym możemy odpocząć – a nie zaznamy takiego odpoczynku, jeśli nie będziemy czuć się dobrze w miejscu w którym aktualnie przebywamy.

Cena projektu to jedno, ale wielu z nas nie wie jak niezwykle elastycznym surowcem jest drewno. To kolejny czynnik, który w jakiś sposób może „hamować” nas od podjęcia śmiałej decyzji o dostosowaniu projektu domu do naszych potrzeb. Błędnym jest myślenie, że z drewna można uformować jedynie proste pale. ”Proste, drewniane kłody” moga być przemienione w coś niezwykle cudownego – drewno jest surowcem, z którego może powstać absolutnie każdy rodzaj projektu domku letniskowego.  

A co jeśli chcemy do naszego projektu wprowadzić liczne zmiany takie jak zmiana liczby ścian lub okien? Albo całkowita zmiana kształtu domu lub dachu? W tym przypadku, może się wydawać, że posiadanie własnego projektu domu z drewna jest niezwykle kosztowne. Nic bardziej mylnego! Cena projektu pozostanie taka sama (nawet jeśli zmienisz liczbę ścian wewnętrznych, czy okien lub wybierzesz inny kształt dachu), ponieważ nadrzędnym celem każdego projektu jest pełna satysfakcja klienta.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki