Po raz kolejny strażacy z OSP w Jaworznie Osiedlu Stałym włączyli się do akcji Szlachetna Paczka. Przez kilka najbliższych dni strażacy będą prowadzić zbiórkę żywności i środków czystości.

REKLAMA

W tym roku, inaczej niż w latach poprzednich, nie wybrano konkretnej rodziny, do której miałaby trafić paczka. Strażacy zdecydowali się na pomoc większej liczbie osób poprzez zbiórkę żywności i środków czystości.

Najbardziej potrzebne są:

  • żywność z długim terminem przydatności do spożycia w postaci herbaty, cukru, konserw, makaronu, mąki, kaszy, ryżu, oleju, dżemów, gotowych dań w słoikach, kawy czy ważyw w puszkach,
  • środki czystości jak proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło, płyny czyszczące, pasty i szczoteczki do zębów, szampony, papier toaletowy.

Jak nadmieniają strażacy, przydadzą się też inne, niewymienione produkty użytku codziennego, które odciążą nieco budżet obdarowywanych osób.

Strażacy zbierają żywność i środki czystości dla potrzebujących do 11 grudnia. Kontakt w sprawie przekazania produktów: 501 208 177 (Jakub) oraz 721 350 888 (Tomasz).

Foto: Ochotnicza Straż Pożarna Osiedle Stałe

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki