Kolejne przedmioty na aukcję WOŚP

REKLAMA

Na tegoroczną aukcję WOŚP wpływają kolejne przedmioty od jaworznian, ale nie tylko. Pani Sabina Bochenek i jej koleżanka Sylwia przekazały na aukcję srebrne prostokątne kolczyki zdobione tajemniczymi symbolami – idealny prezent dla oryginalnych pań. Pani Sabina wraz z panią Sylwią złożyły również na aukcję komplet dwóch książek. To bardzo pożyteczna „Mowa ciała”, która pomoże zrozumieć rozmówcę po jego gestach oraz „Księga przysłów” z mądrościami różnych narodów.

Na zimowe wieczory polecamy zestaw trzech tomików poezji autorstwa Katarzyny Pilch i Bogusławy Chwierut, obydwie panie z Libiąża. Zestaw złożyły na aukcję same panie autorki. To idealne tomiki do rozważań na temat miłości, bliskości, zdrady i niespełnionych marzeń.

Mała ośmioletnia Zosia przekazała na aukcję trzy piękne obrazy własnego autorstwa. Są to uroczy modlący się aniołek, dwa zabawne misie i jesienny pejzaż. Zosia to świetnie zapowiadający się mały plastyk, warto na ścianie powiesić jej obrazy.

Klub Bistro Cafe Ponad To złożył do aukcji vaucher wartości 100 złotych upoważniający do jednorazowej realizacji w lokalu, dotyczy całego menu z terminem do końca czerwca 2021. Dodatkowo w komplecie zegarek Casio na rękę z elektronicznym cyferblatem i firmowa bombka. Wszystko w efektownym kartonowym pudełku.

Klub Bistro Cafe Ponad To przeznaczył również na aukcję vaucher o wartości 50 złotych do jednorazowej realizacji w lokalu, wybierać można z całego menu. W zestawie też video rejestrator do samochodu i firmowa bombka. Wszystko w ładnym kartonowym pudełku.

Pan Michał Adamowski z żoną Urszulą złożył na aukcję samodzielnie wykonanego anioła. Powstał ów anioł z piaskowca, skrzydła i aureolę ma z łupka, a głowę z greckiego marmuru. Tak oryginalny anioł może zająć każde dowolne miejsce w domu lub ogrodzie.

Zapraszamy do licytacji!