Kończy się droga – film z rezygnacją członków Szymona Hołowni

Kamila Baran liderka okręgu z Jaworzna w publiczny sposób zrezygnowała z działań w stowarzyszeniu Polska 2050, które związane jest z Szymonem Hołownią. 

Sprawę komentuje Artur Bereziuk – lider stowarzyszenia Polska 2050 w Jaworznie.

REKLAMA

Sposób rezygnacji naszych kolegów daje nam dużo do myślenia. Nie chce tego oceniać i każdy musi to zrobić sam. Mam nadzieję, że ich celem nie było jedynie wyrządzenie szkody dla naszych koleżanek i kolegów, którzy angażują się w wolontariat.

Do tej pory działamy na zasadzie wolontariatu. Organizujemy pomoc dla najbardziej potrzebujących. Są to najczęściej zbiórki dla osób, które są w trudnej sytuacji życiowej.

Po tych perturbacjach przywrócimy dobre imię stowarzyszenia Polska 2050, nadal wykonując dobra pracę dla potrzebujących.– mówił Artur Bereziuk.

Stowarzyszenie Polska 2050 do tej pory dawało się poznać jako grupa wolontariuszy ale już w przyszłość może odgrywać większe znaczenie polityczne na arenie krajowej i samorządowej. W sondażach wyborczych wynik stowarzyszenia Szymona Hołowni z miesiąca na miesiąc się poprawiał. Jeszcze nie wiadomo jak na odbiór ich działalności wpłyną aktualne zawirowania.