Policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Kontrole miały miejsce w na terenie miasta o różnych porach dnia. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Podejrzani usłyszeli już zarzut posiadania narkotyków, za co grozi im do roku więzienia.

REKLAMA

Mundurowi, pełniąc nocną służbę w centrum miasta, około północy zauważyli dziwnie zaparkowany samochód. W trakcie przeprowadzonej kontroli mężczyzny i pojazdu policjanci znaleźli pudełko z białym proszkiem. Badanie przeprowadzone specjalnym testerem wskazało, że zabezpieczony proszek, to amfetamina, z której można było przygotować ponad 60 porcji dilerskich narkotyku. Zatrzymany mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara do roku więzienia.

W tym samym dniu kilka godzin wcześniej na terenie naszego miasta również mundurowi z Referatu Patrolowego dokonali kontroli pojazdu i osób, które w nim siedziały. W wyniku podjętej interwencji u 29-latka znaleziono woreczek z zielonym suszem. Badanie testerem wykazało, że badany susz to marihuana. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara do roku więzienia.