Wczoraj 25 lutego, odbyło się uroczyste pożegnanie I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie młodszego inspektora Artura Stachańczyka. W wydarzeniu uczestniczył Komendant Miejski Policji w Jaworznie inspektor Krzysztof Gałuszka oraz Kadra kierownicza jaworznickiej jednostki. Odchodzący Komendant podziękował mundurowym i pracownikom cywilnym za wieloletnią współpracę i wzorowe pełnienie obowiązków służbowych.

Foto: KMP Jaworzno
Foto: KMP Jaworzno
REKLAMA

Uroczyste pożegnanie dotychczasowego I zastępcy komendanta odbyło się w sali konferencyjnej jaworznickiej komendy. Podczas uroczystości przebiegającej zgodnej z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi Komendant Miejski Policji w Jaworznie Inspektor Krzysztof Gałuszka podziękował odchodzącemu na emeryturę swojemu zastępcy za trud i poświęcenie związane z wieloletnią służbą na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie miasta Jaworzna. Odchodzący Komendant podziękował mundurowym i pracownikom cywilnym za wieloletnią współpracę i wzorowe pełnienie obowiązków służbowych.

Życzymy odchodzącemu na emeryturę komendantowi przede wszystkim zdrowia, szczęścia, energii życiowej i spełnienia marzeń. Niech kolejne lata obfitują w spokój oraz dalszą realizację celów, pasji i życiowych marzeń. 

(Źródło KMP Jaworzno)

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki