BASIA JANYGA i MAX BRAVURA – W PIĄTEK w RADIOWEJ CZWÓRCE

REKLAMA

Jaworznianie na antenie Radiowej Czwórki. Damian Sikorski, prowadzący audycję „Będzie Głośno!” w Czwórce, dwie godziny ze słuchaczami rozpocznie o­d przybliżenia twórczości debiutującej artystki Basi Janygi. Wieczór zakończy retransmisja koncertu zespołu Max Bravura. Audycja rozpocznie się w piątek 5 marca o godz. 18.00. Słuchać można w Internecie na czworka.online, w  systemie DAB+ oraz poprzez aplikację Polskiego Radia.

Początek audycji „Będzie Głośno!” tradycyjnie zarezerwowany jest dla początkujących muzyków. O godzinie 18.00 zadebiutuje Basia Janyga. Jej autorska płyta. „Kontras.ty”, której premiera odbędzie się już 1 kwietnia, to zbiór 12 utworów stworzonych na przestrzeni ostatnich lat i zagranych przez wybitnych muzyków znanych z największych polskich scen.

 

Max bravura

Inicjatorem i frontmanem zespołu Max Bravura, którego retransmisja koncertu tuż po godzinie 19.00, jest śląski wokalista i songwriter Maciek Wachowiak, założyciel i lider alternatywnej formacji Slutocasters. Twórczość zespołu to surowe opowieści zamknięte w melodie – od gitarowego folku przez wave’ową nostalgię po postpunkową energię. Koncert zespołu Max Bravura, który odbył się w grudniu 2016 roku był pierwszym występem otwierającym cykl koncertów w ramach audycji „Będzie Głośno!”.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki