REKLAMA

Latanie dronami to nowa forma rozrywki zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Żeby zachować bezpieczeństwo takiej zabawy na dobrym poziomie, trzeba przed zakupem odpowiedniego sprzętu, zabrać kilka cennych informacji. Rozwiązaniem, które warto wprowadzić, jest dron FPV. W czasie praktyki trzeba wprowadzić, jak najwięcej udogodnień, w ten sposób pilot nie zniechęci się do nauki latania.

Jaki zestaw startowy okaże się najlepszy dla początkującego pilota?

Latanie dronami to ciekawa aktywność, jednak nauka nie zawsze przebiega tak, jakby sobie tego życzył pilot. Zestaw startowy BetaFPV Whoop Racing Starter Kit 2 jest dobrym wyjściem dla każdego niezależnie od jego umiejętności, doświadczenia czy wieku. W opakowaniu znajduje się między innymi: nadajnik LiteRadio 2, gogle FPV i dron Beta 65S.

Nowe wersje mają szczotkowany kontroler lotu, dzięki temu można mieć zawsze informacje o tym, gdzie się znajduje obecnie dron. Jego oprogramowanie nie jest ani skomplikowane, ani drogie. Nauka przez te dwie kwestie wydaje się jeszcze bardziej przyjemna. Pilot nie naraża się na stres spowodowany wydatkami.

Przyjemne ćwiczenia z nauki latania

Wcześniej drony mogły służyć głównie do robienia zdjęć czy filmów, obecnie rozszerza się ich działalność. Mogą być pomocne zarówno w pracy, jak i do wypełnienia czasu ciekawą rozrywką. Dron FPV idealnie sprawdzi się między innymi do często organizowanych w dzisiejszych czasach wyścigów dronami.

Rozpoczęcie nauki to pierwszy krok to osiągnięcia sukcesu w czasie tych aktywności. Najkorzystniejsze w tym czasie okażą się tanie, lecz dobre modele dronów, zalicza się do nich między innymi takie firmy jak: Syma, Hybsan i JJRC.

Niezależnie od modelu cechują się one trwałością i odpornością. Te cechy są istotne, szczególnie wtedy, gdy nauka latania przebiega w trudnych warunkach pogodowych. Dron powinien być z materiałów odpornych na działanie słońca, wiatru, deszczu i innych negatywnych czynników atmosferycznych.

Które drony są często wybierane przez klientów?

Niska cena i niewielki rozmiar dronów Syma sprawiają, że coraz częściej poszukuje się tych produktów w sklepach specjalistycznych. Taki mini dron niekiedy mieści się w dłoni, nie oznacza to jednak, że pozbawiony jest solidności, innowacyjnej technologii czy dobrego, przyciągającego wzrok designu.

Do ich produkcji używa się takich tworzyw, które trudno jest zniszczyć w czasie nawet intensywnego użytkowania. Dla niewprawionego jeszcze pilota jest to cecha godna uwagi, nie musi on co kilka tygodni kupować nowy model. Dodatkowo zamontowano w nich również diody LED, jest to udogodnienie pozwalające na używanie dronów nawet w czasie, gdy nie ma tak dobrego dostępu do światła.

Akumulatory są wydajne, dronów nie trzeba co chwilę ładować, można się skupić na nauce latania. We funkcjach jest między innymi inteligentny system orientacji, niepozwalający na zgubienie się, jak również inne nowoczesne funkcje dające szansę na wygodny start i lądowanie.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki