Co jest modne w tym sezonie? Podpowiadamy

Zastanawiasz się, co jest teraz modne? Interesują cię najnowsze trendy w modzie? Pani Agnieszka z butiku Agnes w Jaworznie podpowiada jaka moda na wiosnę i lato będzie obowiązywać w 2021 roku, i jakie kolory będą dominować. Jedno możemy wam obiecać: w nadchodzącym sezonie nie ma miejsca na nudę.

REKLAMA

Moda na akcenty zwierzęce i kwiatowe jest wyraźna w sezonie wiosna/lato 2021 i wprowadza do naszych szaf odrobinę dzikości. Oczywiście w trendy wpisuje się też krata – pepitka, drobna kratka na tweedowej marynarce lub duża niebieska krata.

Modna stylizacja to nie tylko ubrania, ale i odpowiednie dodatki. Jakie wpisują się w trendy tego sezonu? Przede wszystkim akcesoria w odcieniu niebieskim. Będziemy nosić podobne torebki, buty, chustki czy paski. Nie zapomnijmy oczywiście o maseczkach które, są aktualnie podstawą naszej garderoby.Kobiety zawsze chcą wyglądać perfekcyjnie i pięknie. Dokładnie dobierają swoją garderobę i bardzo często opierają się na zdaniu eksperta, czyli jak w tym przypadku pani Agnieszki, która każdą panią dopieszcza od stóp od głów. Jedno jest pewne moda to zabawa, wiec drogie panie i panowie do dzieła ruszamy na zakupy.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki