REKLAMA

Trzydzieści kilometrów od Jaworzna, Antrans Invest, deweloper odpowiadający za liczne inwestycje w Krakowie i na Górnym Śląsku, rozpoczyna budowę i sprzedaż nowego osiedla mieszkaniowego w Krzeszowicach. W odległości ok. 25 minut od Krakowa powstanie Dolina Krasowa – inwestycja, w której znajdzie się docelowo 344 mieszkań.

W ramach I etapu inwestycji powstaną dwa kameralne, pięciokondygnacyjne budynki. W ofercie znajdziemy kawalerki, lokale dwu- i trzypokojowe oraz funkcjonalne lokale użytkowe. Metraże mieszkań wahają się od 26 do 72 metrów kwadratowych. Część z nich wyposażona będzie w przestronne balkony, a do tych na parterze przynależeć będą indywidualne ogródki. Kondygnacja znajdująca się pod budynkami zostanie wykorzystana na garaż podziemny. Do dyspozycji mieszkańców przeznaczone zostaną praktyczne komórki lokatorskie, nowoczesne cichobieżne windy, a także ogólnodostępna strefa rekreacyjno-wypoczynkowa.

Urokliwa miejscowość, otoczenie terenami zielonymi, szeroka oferta handlowo-usługowa i szybki dostęp do Krakowa i Autostrady A4 wraz z realizowaną obwodnicą, która ma skracać czas dojazdu do Krakowa do 15 minut – te atuty to podstawa decyzji o lokalizacji naszej kolejnej inwestycji w Krzeszowicach. Dolina Krasowa wzbogaci rynek mieszkaniowy aglomeracji krakowskiej o zróżnicowane mieszkania w podwyższonym standardzie. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie spokój i wygodę, szukających chwili wytchnienia w aktywnym i nowoczesnym trybie życia – mówi Tomasz Broszkowski, Prezes Zarządu Antrans Invest.

Prace przygotowujące teren do rozpoczęcia budowy ruszyły w połowie kwietnia 2021 roku. Zakończenie budowy i oddanie lokali ich przyszłym właścicielom planowane jest na koniec 2022 roku. W drugiej połowie kwietnia Deweloper udostępnił ofertę sprzedaży I etapu z informacją o promocyjnych cenach na pierwsze 20% mieszkań z których cześć została już zarezerwowana.

Duży nacisk kładziemy na komfort i wygodę przyszłych mieszkańców. Budynki wyposażono w szereg nowoczesnych udogodnień, m.in. nowoczesną windę czy monitoring. Wewnętrzne przestrzenie wspólne zagospodarujemy z dbałością i z wykorzystaniem designerskich elementów małej architektury. Dopełnieniem architektury będzie jej podwyższony standard – wszystkie mieszkania są wyposażone m.in. w ogrzewanie podłogowe sterowane elektronicznie, wideomofon, balkony wykończone materiałem o podwyższonym standardzie oraz rolety w części mieszkań – dodaje Tomasz Broszkowski, Prezes Zarządu Antrans Invest.

Osiedle Dolina Krasowa powstanie w południowo-wschodniej części Krzeszowic w okolicach ul. Żbickiej oraz Szarych Szeregów. Na tym terenie deweloper docelowo planuje osiem budynków z 344 mieszkaniami. Dodatkowym atutem osiedla jest okolica – wokół Krzeszowic znajdziemy tereny uzdrowiskowe oraz liczne parki krajobrazowe, w tym m.in. Tenczyński i Rudniański, tereny rekreacyjne, w tym Krakow Valley Golf Club czy obiekty historyczne takie jak Zamek Tenczyn w Rudnie.

Więcej informacji o Dolinie Krasowej można znaleźć pod adresem: www.antransinvest.pl/dolinakrasowa

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki