REKLAMA

W ciągu ostatniego roku nasza rzeczywistość, a co za tym idzie codzienność zmieniła się, dla jednych jedynie odrobinę, dla innych wręcz nie do poznania. Spędzając niewspółmiernie wiele czasu, w stosunku do lat poprzednich, w domowym zaciszu udało nam przywyknąć do nowego wymiaru cyfryzacji i błyskawicznego przeniesienia kolejnych gałęzi życia codziennego do sieci. E-zakupy przestały być dodatkową opcją dla wygodnych, a stały się wręcz koniecznością, gdy sklepy stacjonarne nagle zmuszone zostały do zamknięcia przed klientami swych niemalże nieustannie otwartych wrót. Poszukując najlepszych produktów zoologicznych i spożywczych przeszliśmy na tryb „e-” z jednej strony trudząc się, zgłębiając tajemnice złożonych schematów zamówień, transakcji i zwrotów on-line, z drugiej zaś ciesząc się nieskrywanie, że nagle istnieje możliwość zamówienia mleka, proszku do prania, zgrzewki soku, świeżych warzyw oraz karmy dla ukochanego pupila z dostawą do najwygodniejszego dla nas punktu odbioru.

W ciągu ostatniego roku nasza rzeczywistość, a co za tym idzie codzienność zmieniła się, dla jednych jedynie odrobinę, dla innych wręcz nie do poznania. Spędzając niewspółmiernie wiele czasu, w stosunku do lat poprzednich, w domowym zaciszu udało nam przywyknąć do nowego wymiaru cyfryzacji i błyskawicznego przeniesienia kolejnych gałęzi życia codziennego do sieci.

E-zakupy przestały być dodatkową opcją dla wygodnych, a stały się wręcz koniecznością, gdy sklepy stacjonarne nagle zmuszone zostały do zamknięcia przed klientami swych niemalże nieustannie otwartych wrót. Poszukując najlepszych produktów zoologicznych i spożywczych przeszliśmy na tryb „e-” z jednej strony trudząc się, zgłębiając tajemnice złożonych schematów zamówień, transakcji i zwrotów on-line, z drugiej zaś ciesząc się nieskrywanie, że nagle istnieje możliwość zamówienia mleka, proszku do prania, zgrzewki soku, świeżych warzyw oraz karmy dla ukochanego pupila z dostawą do najwygodniejszego dla nas punktu odbioru.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie pexels-photo-5255629-1-1024x683.jpeg

Nowy wymiar e-zakupów – jak konsumentów zmienia pandemia

Zakupy internetowe, znane nam już przecież od jakiegoś czasu, zyskały nowy wymiar. Wykorzystywane dotąd niejako z przymusu, przybrały formę atrakcji i rekreacji, gdy wszystko inne zawisło na włosku niewiadomej. W ostatnich miesiącach kupujemy online z dostawą do domu więcej i chętniej – próbujemy nowości, testujemy produkty, które od zawsze kusiły nas doskonałymi opiniami. Zamawiamy, zwracamy, zamawiamy, znów zwracamy, dokonujemy coraz lepszych i bardziej świadomych wyborów. W dawnych obowiązkach dostrzegamy prostą przyjemność i to zarówno tych, dotyczących nas samych, jak i tych, bezpośrednio związanych z opieką nad zwierzętami.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie photo-1592301388444-185c2d047bbd-1-1024x683.jpg

Najlepszych wyborów dokonujemy w domowym zaciszu

E-zakupy zoologiczne z dostawą pozwalają nam na spokojną analizę dostępnych produktów, zastanawianie się dokładnie tyle, ile potrzebujemy, nie czując zaciekawionego wzroku ekspedientów na plecach. Dla jednych to nic, dla innych z kolei ta forma wybierania artykułów stała się niejako wybawieniem od sprawiającego trudności kontaktu międzyludzkiego. Niezależnie jednak od tego, czy korzystamy z niej z ulgą, z zainteresowaniem czy z braku innego wyboru, e-zakupy w sklepach zoologicznych dołączyły na stałe do grona naszych nowych e-supermocy.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie photo-1611695267521-9891f56679a1-1-1024x783.jpg

Darmowa dostawa od 40 złotych w Keko.pl – sprawdź to!

W związku ze zwiększonym zainteresowaniem kupowaniem online pokarmów dla zwierząt, produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, artykułów wyposażenia czterech kątów naszego pupila oraz wszelkiej maści dodatków, takich jak zabawki interaktywne i inne czasoumilaczewybrane sklepy zdecydowały się przyłączyć do wielkiej akcji darmowej super-dostawy InPost. Dzięki innowacyjnemu pomysłowi, który wstrzelił się, jak w sam środek tarczy, w trwający dotąd niezmiennie czas pandemicznych warunków, dobrze znany sklep zoologiczny keko.pl oferuje od teraz opcję darmowej dostawy do dowolnie wybranego paczkomatu. Wystarczy, że za pośrednictwem jego strony internetowej dokonamy zakupów o wartości minimum 40 zł.

Dynamiczny rozwój rynku zoologicznego i coraz większy wybór produktów dla zwierząt towarzyszących zachęca nas do wybierania i odważniejszego testowania nowości. Zwłaszcza teraz, gdy pojawiła się możliwość zamawiania długo wyczekiwanych gadżetów, akcesoriów oraz produktów żywieniowych na próbę, bez konieczności płacenia za ich dostawę. Lepszego momentu na poznawanie nowinek, niż stała super oferta darmowej dostawy nie sposób sobie wyobrazić!

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki