Aplikację Kwarantanna domowa zamierza wykorzystać Komenda Miejska Policji w Jaworznie celem zredukowania ilości osób na kwarantannie, które codziennie powinni sprawdzić. Dzięki instalacji aplikacji nie będą konieczne już osobiste wizyty funkcjonariuszy.

REKLAMA

Do prawie 2000 osób rozrosła się lista osób, które mają do skontrolowania codziennie jaworzniccy policjanci – zakażonych koronawirusem i przebywających na kwarantannie. 

Z tego też powodu jaworznicka policja zachęca do instalacji aplikacji Kwarantanna domowa, którą funkcjonariusze zamierzają wykorzystać jako alternatywną do osobistego sprawdzenia przestrzegania kwarantanny formę kontroli osób, które powinny nie wychodzić z domu.

Linki do pobrania aplikacji znajdują się TUTAJ. Jak zapewniają funkcjonariusze, aplikacja jest w pełni bezpieczna do instalacji.

 

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. Czyli już po roku policja w Jaworznie potrafi w aplikację?
    Aplikacja jest obowiązkowa od 1 kwietnia 2020, jej główną cechą jest to, że „Program umożliwia potwierdzenie miejsca odbywania kwarantanny”, a jaworznickiej policji już po całym roku udało się z nią zintegrować? W tyle za Murzynami.