„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł  II

REKLAMA

W dniu 21 kwietnia 2021r. pożegnaliśmy jedną z naszych przyjaciółek , wieloletnią działaczkę na rzecz dobra zwierząt i wspaniałą osobę.
Małgosia Klimczak od wielu lat była członkiem naszego oddziału TOZ w Jaworznie. Zawsze uśmiechnięta, zawsze znalazła czas na rozmowę z nami. Chętnie pomagała w pracy i działalności naszej organizacji.

Wraz z kilkoma koleżankami od samego początku opiekowała się bezdomnymi kotami , które znalazły schronienie i pomoc w prowadzonym przez nasz oddział TOZ-u Jaworznickim Kocim Domu Tymczasowym.
Sama w swoim domu opiekowała się przygarniętymi kocimi sierotami oraz psiakiem również porzuconym przez właścicieli.

Bardzo kochała zwierzęta, potrafiła im pomóc poświęcając im cały swój wolny czas. Małgosia była osobą o wielkim sercu nie tylko dla zwierząt. Przede wszystkim bliska była jej rodzina, szczególnie córka i dwie wnuczki , o których chętnie nam opowiadała.
Była także nauczycielem klas młodszych w Szkole Podst. Nr 14 w J-nie oraz pracownikiem w Miejskiej Bibliotece w J-nie.

GOSIU, będzie nam Ciebie brakować, Twojego uśmiechu, spokoju i opanowania. Wierzymy w to, że tam, gdzie teraz przebywasz spotkasz również Braci Mniejszych, których otoczysz swoją opieką i miłością!

ŻEGNAJ MAŁGOSIU!
Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy głębokiego żalu i współczucia.
Koleżanki, koledzy, wolontariusze TOZ oddz. J-no

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki