REKLAMA

Najlepsze telefony do 1000 zł nie jest tak łatwo wybrać. Jeśli planujemy nabyć telefon do 1000 zł, na rynku znajdziemy wiele modeli. Pozostaje więc kwestia tego, jak je porównać i od czego w ogóle zacząć. Jeśli nie obserwujecie uważnie rynku telefonów komórkowych i przemian, jakie na nim zachodzą, także od strony ekonomicznej, warto zwrócić uwagę na przynajmniej jedno zjawisko. Jest nim tendencja producentów telefonów do redukowania cen tak, aby dany model mógł zostać zakwalifikowany jako smartfon do 1000 zł.

Dlaczego tak się dzieje? Rzeczone 1000 złotych stało się pewną powszechnie używaną granicą – bardzo częstym budżetem, jaki przyjmują osoby szukające nowych telefonów. W budżecie do 1000 zł znaleźć można modele Samsung Galaxy z serii Galaxy M oraz Galaxy A, np. M12 lub A51. Oba możemy kupić poniżej 1000 zł, a jeśli chcemy zaoszczędzić jeszcze bardziej, możemy sięgnąć po ich tańsze odpowiedniki o nieco słabszych parametrach (M11 lub A21s).

 

Najlepsze telefony do 1000 zł ze świetnym aparatem

Jeśli interesują Cię najlepsze telefony do 1000 zł, a dodatkowo zależy Ci na tym, by wyposażone były w świetny aparat, powinieneś zwrócić uwagę właśnie na wspomniane modele smartfonów Samsung z serii Galaxy M. Smartfon Galaxy M12 wyposażony jest w 2 aparaty z 5 obiektywami łącznie. Przedni aparat, służący zwykle do robienia selfie, czyli autoportretów, ma obiektyw o rozdzielczości 8 MP, a do tego programowe wsparcie umożliwiające zdjęcie ostrości z obiektów znajdujących się w tle, a skupienie jej na pierwszym planie (tak zwany efekt bokeh). Natomiast aparat tylny w tym modelu ma aż 4 obiektywy, z czego główny o rozdzielczości 48 MP. Pozostałe obiekty wspierają rozmaite tryby robienia zdjęć – ultraszerokokątny obiektyw doskonale spisuje się przy zdjęciach panoramicznych, obiektyw makro umożliwia fotografowanie niewielkich obiektów, a obiektyw głębi ostrości pozwala świetnie koncentrować ostrość na wybranych przedmiotach czy planach. Samsung Galaxy M12 to świetny smartfon do 1000 zł dla amatorów fotografii, którzy chcą mieć zawsze pod ręką wysokiej jakości aparat.

 

Samsung Galaxy A – doskonały telefon do 1000 zł

Wybierając najlepsze telefony do 1000 zł, warto zwrócić uwagę na smartfony z serii Galaxy A. Znajdziesz w tej serii modele z dużym, 6,5-calowym ekranem i wyświetlaczem Infinity-O. W zależności od wersji możesz korzystać z 32 GB pamięci w A21s lub aż 128 GB pamięci w A51. Pozostałe podzespoły, jak na telefon do 1000 zł, także robią wrażenie. Mamy tu elegancki design i wytrzymałe komponenty, a także pojemne baterie, które jednocześnie możesz bardzo szybko naładować. Wybierając smartfon do 1000 zł, koniecznie sprawdź ofertę Samsunga. Wielu zadowolonych użytkowników to doskonała rekomendacja.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki