REKLAMA

 

Zastanawiasz się, czy kupić wodny tor przeszkód? Nie zawsze jest to opłacalne. Natomiast opcja wynajmu brzmi o wiele korzystniej pod względem finansowym. 

Poniższy artykuł pomoże Ci dokonać właściwego wyboru i na pewno rozwieje wszystkie wątpliwości. Dowiesz się również w jakie firmy warto inwestować i dlaczego. 

Wodny tor przeszkód – czy wynajem się opłaca?

Wspólnie rozważmy ów zagadnienie. Wiele osób bierze pod uwagę zakup wodnego toru przeszkód. Wiąże się to z dużym nakładem finansowym. Mówiąc wprost, jest to wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych, średnio 40-60tys – w przypadku, gdy plac zabaw na wodzie jest wysokiej jakości i posiada niezbędne certyfikaty.

Niestety na rynku jest wielu producentów, którzy oferują produkty wątpliwej jakości – korzystanie z nicj może być zwyczajnie niebezpieczne. Decydując się na zakup wodnego placu zabaw musimy zdać sobie sprawę, że tak ogromny wydatek od razu nie zwróci się z nawiązką. Potrzebny jest czas, który zrekompensuje tak sporą inwestycje. Dodatkowo nie zawsze zakup produktu zobowiązuje producenta do przeszkolenia kadry pracowniczej z zakresu bezpiecznej obsługi.

Co do montażu, bywa różnie, niekiedy firma oferuje montaż oraz daje określony czas gwarancji, co jest przydatne w przypadku jakiejkolwiek usterki zestawu. Jak wiadomo, zabawa na takim torze wiąże się z czystym szaleństwem, więc musisz mieć na uwadze ewentualne usterki. Jednakże czasami kupisz kota w worku, którego nie możesz już zwrócić. Nieuczciwych firm nie brakuje na rynku, dlatego też decydując się na zakup wybierz ofertę zaufanych i znanych producentów. 

Już wiesz, że zakup wodnego placu zabaw jest sporą inwestycją. A co z wynajem? Okazuje się, że jest to inwestycja zdecydowanie mniej obciążająca budżet firmy. Wynajem wodnego toru przeszkód oscyluje w granicach kilku tysięcy złotych, co też uzależnione jest od okresu najmu. W rozliczeniu miesięcznym musisz liczyć się z kosztem około 2-3 tys.

Wynajem niesie za sobą wiele korzyści dla klienta. Po pierwsze Twoi pracownicy przejdą szkolenie z zakresu obsługi toru przeszkód. Nie musisz martwić się o montaż, gdy wykwalifikowani pracownicy wszystkim się zajmą.

Wodny tor przeszkód możesz wynająć na dowolny okres czasu. Obie strony zobowiązuje umowa, którą wcześniej musisz przestudiować, aby uniknąć jakichkolwiek niedomówień. Zazwyczaj z najmu możesz łatwo zrezygnować, gdy okaże się, że nie był to trafny pomysł. Dlatego też plac zabaw na wodzie, to świetny sposób na sprawdzenie, czy  taka inwestycja będzie cieszyć się zainteresowaniem wśród  Twoich klientów. Oprócz tego, jest to doskonała forma wzbudzenia zainteresowania rodzin z dziećmi, co generuje dodatkowy dochód.

Plac zabaw na wodzie –  wybierz najlepszą i godną zaufania markę

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, certyfikowane produkty są gwarancją wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa. Tylko takie spełniają restrykcyjne normy.

Jedną z marek godnych zaufania jest Aquaglide. Cieszy się ona pozytywnymi opiniami wśród klientów. Innowacyjne rozwiązania oraz możliwość dowolnej konfiguracji poszczególnych elementów toru jest jej domeną. Daje to duże możliwości dopasowania wodnego toru przeszkód do własnych potrzeb. Oprócz tego ma przemyślane rozwiązania konstrukcyjne, np. w postaci wielu wejść, co zapobiega kolejkom oraz umieszczeniu siatki między poszczególne elementy toru. 

Marka Aquaglide oferuje kilka różnych zestawów dostosowanych do możliwości oraz wieku dzieci. Co do samego montażu – z powodzeniem można ustawić wodny tor przeszkód w basenie jak na otwartym akwenie wodnym, jakim jest jezioro. Aby wynająć plac zabaw na wodzie musisz spełnić dwa warunki:

  • odpowiednia głębokość (min. 1.2m) dotyczy to zarówno basenu, jak i jeziora
  • odpowiednia wielkość basenu (min. 3-4 sekcje pływackie)

To, co jeszcze odróżnia tor przeszkód na basenie i jeziorze, to sposób montażu. W przypadku jeziora wodny tor przeszkód montuje się do dna, a na basenie do bocznych konstrukcji.

Na tej stronie możesz wynająć wodny tor przeszkód od Aquaglide: https://swimstone.pl/produkty/wodne-parki-aquaglide/

Wracając do tytułowego pytania, należy podkreślić, że wynajem wodnego toru przeszkód jest dobrym wyborem na przetestowanie słuszności tak dużej inwestycji. Poza tym generuje mniejsze koszty i łączy się z dodatkowymi profitami np. w postaci przeszkolenia pracowników oraz profesjonalnego montażu. Także odpowiedź jest jednoznaczna – warto wynająć wodny tor przeszkód.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement