Ktoś przy lesie podrzucił stertę odpadów asfaltu

Przy Obwodnicy Północnej Jaworzna, na polnej drodze, która prowadzi do tamtejszego lasku, ktoś podrzucił stertę odpadów asfaltu- zaalarmował nas jeden z Czytelników. Jak widać nie tylko stare opony, odpady budowlane i komunalne podrzucane są do lasów i terenów przy nich.

REKLAMA

Problem śmieci w lesie, regularnie powraca jak bumerang. Pomimo próśb, a nawet gróźb w postacie wysokich mandatów, ludzie wciąż wynoszą odpady do zielonych zakątków. Stare meble, zużyte opony, przeterminowane jedzenie-taki widok jest na porządku dziennym. Tym razem ktoś wykazał się wyjątkową bezczelnością i podrzucił przy lesie odpady asfaltu.

Ogromnie rośnie w naszym mieście liczba przypadków wyrzucania na dziko śmieci. W tym przypadku pozostaje więc pytanie, kto to zrobił, dlaczego i kto to teraz posprząta?

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

2 KOMENTARZE

  1. Na You tube pojawiło się podejrzenie, że asfalt może pochodzić z ulicy Martyniaków. Z drugiej strony to trochę daleko, jak na działanie mające obniżyć koszty remontu. Ktoś wie, gdzie jeszcze ostatnio zrywano asfalt.

  2. no coz pewnie pocałował klamke na PSZOKu, ponadto przeliczyl sobie ze zamiast zaplacic kilka-kilkanascie stowek moze zrobic dobry uczynek i wyasfaltowac teren pod przyszła sciezke rowerowa w lesie, tylko o walcu zapomnial…