Mamy dla Was zaproszenia na komedię „Miłosna pułapka”

26 września w Jaworznie odbędzie się komedia romantyczna „Miłosna pułapka” !
Spektakl odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków o godz.17:00. Na spektakl serdecznie państwa zapraszamy i jeszcze ciekawą zabawę dla Was mamy!

REKLAMA

 

Dwie pierwsze osoby, które napiszą w komentarzu pod postem na Facebooku prawidłową odpowiedź na pytanie:
Czy autorem scenariusza „Miłosnej Pułapki” jest Stanisław Lem?
Dostaną dwie podwójne wejściówki na spektakl. Zapraszamy do zabawy!

„Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze oraz gościnności gospodarza. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Joanna zamierza wyjść na galę otwarcia przeglądu teatralnego. Paweł przyznaje, że tego dnia ma urodziny, a na prezent sprawił sobie towarzystwo uwielbianej aktorki. Przyznaje również, że festiwal i uczestnictwo w jury były podstępem i mistyfikacją. Początkowo aktorka nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Zaczyna się bać w chwili, kiedy orientuje się, że w całym domu nie ma klamek…”

Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona?
Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują, wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną?
A Ty, co byś zrobił, gdyby dzisiaj na Twojej drodze stanęła prawdziwa miłość? Jaka by była Twoja odpowiedź?

Serdecznie państwa zapraszamy 26 września na ten wyjątkowy spektakl! Bilety są do nabycia online:

Nie czekaj kup bilet i przyjdź na spektakl, nie pożałujesz!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement