Ten Pan już przesadził. Bez bielizny na przystanku! Nikt nie chce tego oglądać. Ludzie boją się zakażenia

Do naszej redakcji mieszkaniec Jaworzna przysłał zdjęcie bezdomnego, który siedzi na ławce bez bielizny. Chce ostrzec innych przed korzystaniem z tego przystanku, w szczególności dzieci.

Temat bezdomnego, który przebywa w wiacie przystankowej na Matejki, coraz bardziej i częściej poruszany jest przez mieszkańców naszego miasta. Dostajemy coraz więcej interwencji, które dotyczą właśnie tego pana.

REKLAMA

Temat tego pana opisywaliśmy już na naszym portalu. Interesują się nim również inne służby w naszym mieście, ale nikt nic nie zrobił, bo Pan pomocy nie chce i tu koło się zamyka.

Pasażerowie skarżyli się i skarżą, że z wiaty nie można korzystać, bo strasznie w niej śmierdzi. Mieszkańcy już nie mają sił. Jak nam powiedzieli, z wiaty korzystać nie mogą, a pan, który tam przebywa, ostatnio nawet na ławce siedział bez bielizny. Jak tu potem posadzić na takiej ławce małe dziecko, przecież to są zarazki, a widok, dzieci mają patrzeć na to, niech ktoś zrobi z tym porządek – napisał nam mieszkaniec Jaworzna.

Alarmują nas też przedsiębiorcy naszego miasta, że do podobnych sytuacji dochodzi również na rynku. Tam bezdomni również przesiadują na ławkach przy których później bawią się małe dzieci.

Te trudne sprawy i dla bezdomnych i dla mieszkańców trzeba jakoś rozwiązać pamiętając, że każdy ma prawo do życia i szacunku.

Przystanek Matejki Arkady okazał się mieszkaniem bezdomnego

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement

1 KOMENTARZ