Ważna akcja! BUDUJEMY PLAC ZABAW PRZY PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 5! Pomożecie?

Rozpoczyna się głosowanie na projekty w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Jednym z projektów jest „Budowa placu zabaw przy PM. nr 5 na Podwalu”. Dyrekcja, jak i rodzice dzieci nie tylko tych, które uczęszczają do tego przedszkola, proszą o wsparcie! Liczy się każdy głos drodzy jaworznianie!

REKLAMA

 

Głosować może każdy mieszkaniec Jaworzna (nie tylko mieszkańcy Podwala) od 26 lipca do 16 sierpnia. Głosujemy online – www.jbo.jaworzno.pl lub tradycyjnie – karty do głosowania dostępne w przedszkolu.

Jak powiedziała nam pani Katarzyna Lichtańska, plan jest ambitny, a jeśli się uda, efekt będzie widowiskowy.

 

Walczymy o budowę placu zabaw przy PM. nr 5 na Podwalu. Jednak zanim budowa placu, to czeka nas jeszcze zgodnie z projektem wyrównanie i stabilizacja tego terenu. Następnie montaż tych wszystkich sprzętów do dziecięcej zabawy, a zaplanowałyśmy sprzęty bardzo atrakcyjne dla dzieci z różnych grup wiekowych i dla dzieci nie tylko z naszego przedszkola. Bo korzystać z placu będzie mogło każde dziecko. Mamy nadzieje, że się uda, że mieszkańcy wesprą nasz projekt, projekt, który da uśmiech na twarzy każdego dziecka, które będzie się na nim bawić.– powiedziała pani Katarzyna Lichtańska założycielka projektu.

Planowany plac zabaw będzie ogólnodostępny dla wszystkich. Każdy mieszkaniec miasta będzie mógł z niego korzystać. Więc stwórzmy dzieciom bezpieczne miejsce do aktywnego spędzania czasu, właśnie tu na placu przy PM. nr 5 NA PODWALU!

Pani Jadwiga Głogowska, nauczyciel w PM. nr 5 ogromnie liczy na głosy jaworznian. To doskonały pomysł, który mają nadzieje, że uda się zrealizować. Jest to chyba jedyne przedszkole w Jaworznie, które nie ma własnego placu zabaw, więc pomóżmy go stworzyć dla dzieciaków.

To doskonały pomysł i za to serdecznie dziękujemy naszym rodzicom, że wyszli właśnie z takim pomysłem. Wiemy, że bardzo dużą zaletą takiego placu zabaw jest to, że znajduje się on na świeżym powietrzu, a dzieciaki mają naturalną potrzebę ruchu, która powinniśmy my jako placówka oświatowa zapewnić. Dlatego ten pomysł uważam na naprawdę wspaniały. Miejmy nadzieje, że mieszkańcy Jaworzna nas wesprą i pomogą, by został on zrealizowany.– rzekła pani Jadwiga Głogowska, nauczyciel w PM. nr 5.

W Jaworznickim Budżecie Obywatelskim na 2022 rok jest to Projekt nr 17. BUDOWA PLACU ZABAW PRZY PM. nr 5 NA PODWALU! Zachęcamy wszystkich do głosowania!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki