Kebab i Kropka zorganizował imprezę dla dzieci. Wystąpił PatKot Klaun

Przy Jaworznickich plantach jest miejsce, w którym mieszkańcy znajdują coraz większą ofertę gastronomiczną, a także mają okazję spędzić miło czas, podczas wydarzeń kulturalnych.

To był istny cyrk! Właściciele, którzy prowadzą Kebab i Kropka zaprosili 17 września dzieci do wspólnej zabawy z PatKot le Circus Freak. Był to występ profesjonalnego klauna pochodzącego z Jaworzna, który ostatnie lata spędził w Brukseli, gdzie ukończył szkołę cyrkową. Odwiedzając swoje rodzinne miasto, zwraca uwagę na jego ciągły rozwój. Miasto tworzą ludzie. Ważne, żeby byli przyjaźni też dla innych i to nadaje całego smaku i klimatu miasta – uważa Patryk Janus. Z tego powodu podkreśla potrzebę istnienia takiego miejsca jak Kebab i Kropka.

REKLAMA

 

Kebab i Kropka to miejsce, w którym można miło spędzić czas z rodziną lub ze znajomymi. Czas spędzony w tym miejscu umilany jest różnymi artystycznymi wydarzeniami. Właścicielka słucha swoich klientów i wychodzi im na przeciw, aby zaspokoić potrzeby mieszkańców.

NIE SAMYM JEDZENIEM CZŁOWIEK ŻYJE, ZALEŻY NAM ABY KAŻDY ZNALAZŁ COŚ DLA SIEBIE – MÓWI ANNA PAWLAK z Kebab i Kropka

To nie jedyne wydarzenie kulturalne, które Kebab i Kropka zorganizowało przed swoim lokalem. Ich innowacyjny sposób prowadzenia działalności wyróżnia ich na tle innych lokali gastronomicznych. Właścicielce Annie Pawlak zależy, aby ich lokal był miejscem do miłego spędzania czasu, a nie tylko do jedzenia. Do tej pory przed lokalem odbywały się koncerty i występy Dj. Na zakończenie lata planowana jest kolejna niespodzianka dla mieszkańców.

Dla Pani Anny istotne jest, aby Jaworznickie Planty, ponownie tętniły życiem – dlatego w planach jest zaproszenie innych, ciekawych artystów, którzy umilą czas całym rodzinom.

Ważne jest, aby robić coś nie tylko dla ciała, ale i dla ducha – Dodaje Pani Anna

Czekamy na kolejne wydarzenia na scenie przed Kebab i Kropka.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki