REKLAMA

W życiu dobrze jest spróbować różnych nowych rzeczy, a jedną z nich jest z całą pewnością skok na spadochronie. Dlaczego warto zdecydować się na tego typu rozrywkę? Przede wszystkim ze względu na ogromne pozytywne emocje. Bez wątpienia jest to niezapomniana przygoda, która zostanie nam w pamięci na bardzo długi czas. Gdzie, zatem warto zapisać się na skok ze spadochronem? Jak się do niego przygotować?

Skok ze spadochronem w tandemie – doskonały sposób na dostarczenie organizmowi ogromnej dawki endorfin

Jeżeli chcielibyśmy doświadczyć czegoś nowego i niesamowitego to jak najbardziej powinniśmy rozważyć wykonanie skoku na spadochronie w tandemie. Tego typu skok polega na tym, że zostajemy przypięci za pomocą wytrzymałych, atestowanych pasów do doświadczonego skoczka. I to właśnie on jest tą osobą, która jest odpowiedzialna za rozłożenie spadochronu na odpowiedniej wysokości. Ponadto dla zachowania jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa skok w tandemie odbywa się przy wykorzystaniu specjalnego spadochronu wyposażonego w taki rodzaj mechanizmu, który samoczynnie otworzy się w razie potrzeby. My, więc nie musimy się o nic martwić, pozostaje nam, zatem korzystać z chwili i cieszyć się zapierającymi dech w piersi widokami. Co ważne całe to wydarzenie może zostać uwiecznione na filmie. A takie nagranie to naprawdę cenna pamiątka. Jeżeli więc chcielibyśmy skorzystać z takiego właśnie rozwiązania to ciekawą ofertę tego typu usług posiada firma TANDsnow a wszystkie potrzebne informacje na ten temat znajdziemy na jej stronie internetowej Tandemy.pl.

Przygotowanie do skoku ze spadochronem – na co powinniśmy zwrócić szczególna uwagę?

Jeżeli już podjęliśmy decyzję i zamówiliśmy swój wymarzony skok na spadochronie w tandemie to pamiętajmy również o tym, aby odpowiednio się do niego przygotować. Podstawa to wygodny strój, który nie będzie krępował i ograniczał naszych ruchów. Na tego typu wydarzenie dobrze jest założyć ubranie sportowe i wiązane sportowe buty. Bransoletki, naszyjniki, kolczyki, zegarki i podobne ozdoby lepiej zostawmy w domu na inne okazje. Długie włosy uczeszmy w warkocz lub po prostu zwiążmy w kucyk. W dniu, w którym ma odbyć się skok zrezygnujmy z ciężkostrawnych dań. Najlepiej na 1-2 godziny przed skokiem nie jedzmy już nic. O ochronę oczu nie musimy się martwić organizator zapewni nam, bowiem specjalne gogle (dostępne są także wersje dla osób noszących okulary). Każdy uczestnik skoku otrzymuje również kombinezon, który zakłada się na ubranie. Bardzo ważne jest to abyśmy właściwie zaplanowali sobie dojazd na miejsce skoku, tak aby dotrzeć tam na czas. Warto, więc uwzględnić nieplanowane opóźnienia, które jak wiadomo mogą zdarzyć się podczas podróży. Jednak najistotniejszą kwestią jest nasze nastawienie. Skok ze spadochronem to duża dawka adrenaliny, jest to bez wątpienia ekstremalna atrakcja. Ale pamiętajmy, że podczas skoku strach i niepewność bardzo szybko przeradzają się w radość i prawdziwą euforie. Dla tych właśnie niesamowitych emocji warto odważyć się na skok w tandemie.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki