Co mieszkańcy Jaworzna chcieliby dostać od Świętego Mikołaja?

6. Grudnia, czyli dzień świętego Mikołaja już za parę dni, dlatego zapytaliśmy mieszkańców Jaworzna, co chcieliby od niego dostać?

Zbliżające się mikołajki sprawiają, że coraz częściej myślimy o prezentach. Głównie w kontekście do obdarowywania nimi swoich bliskich i przyjaciół. A co sami chcielibyśmy dostać? Oto zapytaliśmy jaworznian.

Zdrowie, zdrowie, zdrowie, zdrowe kolana i jeszcze raz zdrowie to główne odpowiedzi, które padały z ust napotkanych przez nas mieszkańców. Byli jednak i tacy, którzy chcieliby dostać samochód, najlepiej elektryczny, grzeczne dzieci, pięciopalczaste buty ze skarpetkami albo żeby urosły im włosy. Jedna Pani natomiast bardzo chciałby spokoju od naszego Państwa. Spotykaliśmy się także z osobami, które tego święta nie obchodzą lub uważają, że jest ono przeznaczone tylko dla dzieci.

Większość osób od mikołaja zdecydowanie chciałoby zdrowia, tak po prostu, a także spokoju. Przypuszczamy, że niepewność ostatnich czasów związana z pandemią miała w tym swoje udziały.

Dlatego wszystkim mieszkańcom Jaworzna i nie tylko życzmy zdrowia i spokoju nie tylko w mikołajki i święta, ale przez cały rok.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki