Naturhouse zawitał w Jaworznie, otwieramy się na mieszkańców Jaworzna i nie tylko. Jako Lider odżywiania w Polsce i na Świecie  wiemy , że nauka zdrowych nawyków żywieniowych jest niezbędna do tego, aby być zdrowym, cieszyć się smukłą sylwetką i dobrym samopoczuciem. Czas pandemii nie pomógł nam w zdrowym odżywianiu, więc najwyższy czas działać, bo „samo się nie zrobi„. Zobacz na co kładziemy nacisk:

Kinga Cygan  – Dietetyk  z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Jaworznie

MOTYWACJA

-Ze swoich obserwacji zauważyłam, że osoby odchudzające się pod okiem dietetyka podczas regularnych cotygodniowych wizyt, osiągają lepsze wyniki,  oraz optymalną wagę ciała niż osoby, które korzystały z pomocy specjalisty tylko raz na 3 tygodnie lub rzadziej – mówi Kinga Cygan, dietetyczka z Centrum Naturhouse w Jaworznie . Rozpoczynając dietę jesteśmy pełni motywacji  i chętni do działania. Utrata pierwszych 2-3 kilogramów bardzo nas cieszy. Przychodzi jednak punkt krytyczny, kiedy wiara we własne możliwości spada. To pierwszy krok do porzucenia diety, i niestety powrotu do  dawnych złych nawyków żywieniowych. W tym krytycznym momencie rola dietetyka jest nieoceniona. Regularne spotkania z ekspertem ds. żywienia – najlepiej raz w tygodniu pomagają nam w wytrwaniu na diecie. Dietetyk jest wsparciem nie tylko merytorycznym, ale również psychologicznym wysłucha, wesprze, pochwali, ale też pomoże w modyfikacji diety lub indywidualnie dobierze suplementację, która pomoże nam w pozbyciu się przykrych dla nas dolegliwości. 

ODPOWIEDNIA DIETA

Czyli jaka? Przede wszystkim zgodna z zasadami zdrowego żywienia propagowanymi przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Pełnowartościowa, zbilansowana dieta zawierająca białka, węglowodany i tłuszcze w odpowiednich proporcjach jest receptą na sukces. Podczas odchudzania dobrze, aby plan żywieniowy był indywidualnie dobrany do naszych potrzeb i aby nie wykluczał żadnych z podstawowych grup produktów. Dietę dopasujemy do twojego tryby życia, pracy, upodobań, bo musi być prosto, szybko i smacznie 🙂 

INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA 

Podstawowym zadaniem suplementów diety jest uzupełnianie brakujących składników mineralnych i witamin w organizmie, które nie zawsze łatwo jest dostarczyć w optymalnych ilościach, gdy jesteśmy na diecie niskokalorycznej oraz wspomóc całą kuracje. Suplementy faktycznie wspomagają odchudzanie poprzez pobudzanie procesów lipolizy, czyli rozkładu tkanki tłuszczowej. Szczególnie pomocne są wówczas ekstrakty z zielonej herbaty, kawy, karczocha, a także takie związki jak L-karnityna czy CLA. 

Jak więc widać naturalna suplementacja ma  wspomóc nasz organizm podczas długiego i trudnego procesu odchudzania. Suplementy diety nie mogą być jednak stosowane zamiast posiłku, a jedynie jako dodatek mający uzupełnić niedobory niezbędnych do funkcjonowania organizmu składników. Dietetyk odpowiednie dobierze i dopasuje suplementację, do naszej analizy składu ciała i trybu życia.

WYJŚCIE Z DIETY

Etap stabilizacji po zakończonym okresie utraty masy ciała jest bardzo ważny i to on zapobiega efektowi jo-jo. Jest to też etap, kiedy utrwalamy wiedzę żywieniową, którą zdobyliśmy podczas kuracji odchudzającej. Po zakończonej kuracji i stabilizacji, gwarantujemy klientowi 8 bezpłatnych wizyt raz na miesiąc, abyśmy dalej ćwiczyli zdrowe nawyki żywieniowe, sprawdzali czy wszystko idzie zgodnie z planem, bo  odchudzanie to zmiana sposobu myślenia o jedzeniu. 

Od czego zacząć ? 

Ze względu na to, że mamy WIELKIE OTWARCIE –>  https://tiny.pl/9dclw

Zapisz się do końca grudnia na BEZPŁATNĄ konsultację* z Dietetykiem, sprawdzimy Twoją analizę składu ciała, BMI  wytłumaczymy jak wygląda kuracja u Nas i jakie są efekty. Zapisz się już dizś stacjonarnie, telefonicznie lub przez formularz on-line.

*Ilość wizyt ograniczona

Centrum Dietetyczne Naturhouse

Ul. Mickiewicza 5, 43-600 Jaworzno, 

tel: 508-905-246

Zapisz się również on-line pod linkiem  https://tiny.pl/9dclw

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ