Arkadiusz Małek rezygnuje ze stanowiska trenera w JKB Jawor Team

REKLAMA

Jaworznicki Klub Bokserski Jawor Team podczas spotkania noworocznego podziękował trenerowi Arkadiuszowi Małkowi za 11 lat współpracy. Arkadiusz Małek z powodów osobistych nie będzie mógł już trenować młodych pięściarzy. Jego miejsce zajmie Przemysław Gorgoń.

REKLAMA

W hotelu Wodnik w Jaworznie 11 stycznia odbyło się spotkanie zarządu z zawodnikami klubu, na którym oficjalnie podziękowano trenerowi Arkadiuszowi Małkowi za współpracę. Wiadomości takie, jak te zawsze spadają jak grom z jasnego nieba. Arkadiusz Małek z JKB  związany był od dłuższego czasu. Spod jego ręki wyszło kilku utalentowanych pięściarzy, którzy zdobywali tytuły mistrzowskie. Dominik Harwankowski, Damian Nicpoń, Marcel Ptak to tylko niektóre postaci, które sięgały po najwyższe trofea.

Przemysław Smile Gorgoń to ubiegłoroczny Mistrz Polski Boksu Zawodowego. Na zawodowym ringu staje od kilku lat, teraz przyszła kolej na współpracę z utytułowanym klubem bokserskim.

Jawor Team zawsze stawiał na świeżość, nie zapominając o ciężkiej pracy i dyscyplinie. Pewien rozdział dla klubu już się zakończył, a nowe karty historii będą zapisywane z udziałem nowego trenera.

Życzymy samych sukcesów.

jargal

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki