22 stycznia (sobota) w godzinach 13:00-18:00 Galeria Galena organizuje DZIEŃ BABCI I DZIADKA!

REKLAMA

Będzie to okazja na rodzinne spędzenie czasu, stworzenie dla Dziadków unikalnego prezentu oraz świetną zabawę.

Zobaczcie co czekać będzie na klientów Galerii Galena:

  • Strefa warsztatowa – czyli tworzenie kreatywnych prezentów dla Dziadków: EKO Torba Handmade dla Babci i Dziadka – Własny pomysł, własny autorski projekt, własnoręczne wykonanie… Tak najkrócej można określić ideę, która przyświeca przy opracowaniu warsztatu dla dzieci na ekologiczną torbę dla babci i dziadka. Uczestnicy warsztatów używając specjalnych pisaków sprawią, że wykorzystywane przez nich torby nabiorą indywidualnego charakteru, a świadomość posiadania tak wyjątkowo wyglądającej torby dostarczy pozytywnych emocji jej właścicielowi niezależnie od jego wieku; Ramki DIY – Dzieci za pomocą akcesoriów plastycznych wykonają ramkę na zdjęcia dla dziadków; Dekoracja zamknięta w słoiku – Dzieci za pomocą przygotowanych akcesoriów wykonają piękne i kreatywne dekoracje.
  • Warsztaty balonowe, podczas których dzieci stworzą zwierzątka, kwiaty, miecze czy kapelusze, rozwijając przy tym swoje zdolności motoryczne. Warsztaty odbędą się w trzech cyklach o godz. 14:00, 15:00 i 16:00.
  • Fotobudka z rozmaitymi gadżetami i dekoracjami.
  • Konkurs na najładniejszą laurkę wykonaną dla Babci i Dziadka. Dzieci swoje prace będą wykonywały za pomocą dostarczonych materiałów plastycznych. Jury wybierze 3 prace, które zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi do sklepu SMYK.

Szczegóły wydarzenia oraz Regulamin Konkursu znajdują się na stronie  www.galeriagalena.pl.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki