REKLAMA

Siatkarze MCKiS Jaworzno rozegrali spotkanie z Kęczaninem Kęty w ramach II Ligi Siatkówki Mężczyzn. Na parkiecie Hali Widowiskowo – Sportowej w sobotę 8 stycznia kibice byli świadkami ciekawego starcia, które nie zakończyło się po myśli gospodarzy.

REKLAMA

To pierwszy mecz po świątecznej przerwie, kontynuujący rundę rewanżową. Po piętnastu kolejkach Kęczanin zajmował czwartą lokatę w grupie. Jaworznianie zmierzyli się z drużyną na jesień, wygrywając w pięciu setach. Wtedy nie było łatwo, podobnie jak w sobotnim spotkaniu w Jaworznie. Gra na własnym parkiecie umocniła morale podopiecznych Tomasza Wątorka, co dało się zauważyć przy niemal każdej akcji konstruowanej po przejęciu piłki. Umocniła, ale nie na tyle, by ostatecznie starcie te wygrać.

Jaworznianie przegrali w pięciu setach. Dwa pierwsze padły łupem gospodarzy. W kolejnych dwóch, górowali przyjezdni. Decydujący set zapewnił zwycięstwo drużynie z Kęt.

MCKiS Jaworzno w dalszym ciągu zajmuje pozycję lidera w czwartej grupie II Ligi SM. Kolejny mecz przed własną publicznością już 22 stycznia. Jaworznianie mają zmierzyć się z tyską drużyną. Zapraszamy.

MCKiS Jaworzno – UMKS Kęczanin Kęty 2:3
(25:23,25:21,22:25,23:25,12:15)

jargal

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki