Naturhouse zawitał w Jaworznie ponownie, otwieramy się na mieszkańców Jaworzna i nie tylko. Rozpoczęliśmy Nowy Rok 2022, to idealny czas aby zadbać o siebie, swoje zdrowie i samopoczucie. Cytując Karen Lamb „Za rok będziesz żałować, że nie zaczęłaś dzisiaj.” Niestety większość postanowień noworocznych jest niespełnianych i zapomnianych. Jeśli pragniesz zmiany nawyków żywieniowych, utraty masy ciała, lub poprawy samopoczucia, zapoznaj się z nasza metodą Naturhouse.

MOTYWACJA

REKLAMA

-Ze swoich obserwacji zauważyłam, że osoby odchudzające się pod okiem dietetyka podczas regularnych cotygodniowych wizyt, osiągają lepsze wyniki, oraz optymalną wagę ciała niż osoby, które korzystały z pomocy specjalisty tylko raz na 3 tygodnie lub rzadziej – mówi Kinga Cygan, dietetyczka z Centrum Naturhouse w Jaworznie . Rozpoczynając dietę jesteśmy pełni motywacji i chętni do działania. Utrata pierwszych 2-3 kilogramów bardzo nas cieszy. Przychodzi jednak punkt krytyczny, kiedy wiara we własne możliwości spada. To pierwszy krok  do porzucenia diety, i niestety powrotu do dawnych złych nawyków żywieniowych. W tym krytycznym momencie rola dietetyka jest nieoceniona. Regularne spotkania z ekspertem ds. żywienia – najlepiej raz w tygodniu pomagają nam w wytrwaniu na diecie. Dietetyk jest wsparciem nie tylko merytorycznym, ale również psychologicznym wysłucha, wesprze, pochwali, ale też pomoże w modyfikacji diety lub indywidualnie dobierze suplementację, która pomoże nam w pozbyciu się przykrych dla nas dolegliwości.

ODPOWIEDNIA DIETA

Czyli jaka? Przede wszystkim zgodna z zasadami zdrowego żywienia propagowanymi przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Pełnowartościowa, zbilansowana dieta zawierająca białka, węglowodany i tłuszcze w odpowiednich proporcjach jest receptą na sukces. Podczas odchudzania dobrze, aby plan żywieniowy był indywidualnie dobrany do naszych potrzeb i aby nie wykluczał żadnych z podstawowych grup produktów. Ma być smaczny i prosty w przygotowaniu.

INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA

Podstawowym zadaniem suplementów diety jest uzupełnianie brakujących składników mineralnych i witamin w organizmie, które nie zawsze łatwo jest dostarczyć w optymalnych ilościach, gdy jesteśmy na diecie niskokalorycznej oraz wspomóc całą kuracje. Suplementy faktycznie wspomagają odchudzanie poprzez pobudzanie procesów lipolizy, czyli rozkładu tkanki tłuszczowej. Szczególnie pomocne są wówczas ekstrakty z zielonej herbaty, kawy, karczocha, a także takie związki jak L-karnityna czy CLA.

Jak więc widać naturalna suplementacja ma wspomóc nasz organizm podczas długiego i trudnego procesu odchudzania. Suplementy diety nie mogą być jednak stosowane zamiast posiłku, a jedynie jako dodatek mający uzupełnić niedobory niezbędnych do funkcjonowania organizmu składników. Należy również pamiętać, aby przyjmowanie suplementu skonsultować z dietetykiem bądź lekarzem.

WYJŚCIE Z DIETY

Etap stabilizacji po zakończonym okresie utraty masy ciała jest bardzo ważny i to on zapobiega efektowi jo-jo. Jest to też etap, kiedy utrwalamy wiedzę żywieniową, którą zdobyliśmy podczas kuracji odchudzającej. Aby utrzymać motywację do zachowania szczupłej sylwetki, warto wtedy pozostać w kontakcie ze swoim dietetykiem, który pomagał nam w odchudzaniu.

Odchudzając się z zachowaniem wymienionych zasad mamy zatem większe szanse na osiągnięcie szczupłej sylwetki niż działając w pojedynkę. Warto zatem spotkać się ze swoim dietetykiem i z nim zaplanować wspólną walkę o lepsze zdrowie i piękniejsze ciało.

Skuteczność odchudzania pod okiem dietetyków można sprawdzić w Centrum Naturhouse w Jaworznie.

Do końca stycznia w Naszym Gabinecie mamy DNI OTWARTE i możesz skorzystać z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI z dietetykiem z analizą składu ciała, więc zapisz się już dziś!

CENTRUM DIETETYCZNE NATURHOUSE

Zadzwoń: 508-905-246

Stacjonarnie: ul. Mickiewcza 5 Jaworzno

Zapisz się online: https://tiny.pl/9dclw

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki