Przemysław Gorgoń już 19 lutego stoczy swoją kolejną walkę, tym razem podczas V Gali Boksu Zawodowego organizacji Polsat Boxing Promotions, która odbędzie się we wrocławskiej hali Orbita. Zapytaliśmy go, jak wyglądały jego przygotowania i jak się czuję przed zbliżającym się starciem?

REKLAMA

Przemysław Gorgoń jest na finiszu przygotowań do walki podczas V Gali Boksu Zawodowego organizacji Polsat Boxing Promotions i jak sam mówi- są już po najcięższych przygotowaniach. Obecnie luzują, zrzucają jeszcze wagę, łapią świeżość i są w pełni gotowi, aby wejść w sobotę 19 lutego, do ringu. Sam Przemek uważa, że te przygotowania oraz sparingi były jednymi z lepszych, które dotychczas odbywał przed wcześniejszymi walkami. Trener Pilch przygotowywał go w taki sposób, że aż sam był w szoku swoich ringowych akcji, a jak dodaje sparing partnerzy byli naprawdę dobrzy. Uważa, że jest dobrze przygotowany tak pod względem kondycyjnym, jak i wytrzymałościowym, ale w dalszym ciągu wzmacnia ten element swojego rzemiosła poprzez intensywne treningi biegowe czy siłowe.

Jego przeciwnikiem będzie młody pięściarz Konrad „Erni” Kaczmarkiewicz legitymujący się bilansem 4-1-0. Przemek wie, że wieku oszukać się nie da, dlatego przedsięwziął nowe sposoby nie tylko na trening, ale także na regeneracje i przez cały okres przygotowań poddawał się zabiegom tlenoterapii. Jak sam mówi- możliwość uczestniczenia w sesjach terapeutyczny w komorze umożliwił mu pan Mariusz Rola z ViaTlenowanie, za co jest mu, bardzo wdzięczny, gdyż szybko zauważył, że przynoszą one spodziewane rezultaty. Z każdym tygodniem treningu był coraz bardziej zmęczony, a terapia sprawiała, że wracała mu energia i siła na dalsze treningi.

 

Komora, w której Przemek odbywa zabiegi tlenoterapii

Pan Mariusz Rola wyjaśnia, że tlenoterapia to naturalny, legalny doping dotlenienia. Terapia taka pomaga w odbudowaniu komórek macierzystych, wspomaga układ wydolnościowy, wspiera pełną regenerację czy na przykład goi szybko rany. Nasz bokser bardzo dzielnie znosi terapie i co najistotniejsze zauważalnie wpłynęła na poprawę jego wydolności czy kondycji.

Co ciekawe taka terapia pomaga nie tylko sportowcom, ale także osobom starszym czy ozdrowieńcom po chorobach covidowych. Możliwość jest wykupienia także vouchera z autografem Przemysława „SMILE” Gorgonia.

Kolejna walka to kolejne wyzwanie, ale liczymy, że i tym razem nasz jaworznicki bokser mu sprosta i da lekcje boksu swojemu młodszemu przeciwnikowi. Wraz z Przemkiem zapraszamy do dopingowania go podczas walki tak na samej hali, jak i przed telewizorem w domu.

Bilety na gale do kupienia TUTAJ

Vouchery z autografem Przemysława „Smile” Gorgonia

 

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki