piątek, 12 kwietnia, 2024

Jak działają tabletki na powiększenie biustu bez recepty?

Strona głównaInformator / Materiały zewnętrzneJak działają tabletki na powiększenie biustu bez recepty?

Jak działają tabletki na powiększenie biustu bez recepty?

- Advertisement -

Kobiety marzące o dużym, pełnym i jędrnym biuście jeszcze do niedawna skazane były na poddanie się inwazyjnej operacji polegającej na wszczepieniu silikonowych implantów. Zabieg powiększania biustu przy pomocy implantów wciąż cieszy się dużą popularnością, jednak ze względu na ryzyko powikłań i wysoką cenę panie coraz częściej szukają alternatywnych sposobów na nadanie piersiom większej pełności i rozmiaru. 

Dostępne są także małoinwazyjne zabiegi jak lipotransfer czy wypełnienie biustu kwasem hialuronowym. Zabiegi te mają tę zaletę, że efekt powiększenia widoczny jest niemal natychmiast. Minusem jest natomiast wysoka cena zabiegu co może stanowić przeszkodę dla wielu kobiet. 

Z tego powodu rosnącą popularnością cieszą się tabletki na powiększenie biustu dostępne bez recepty (przykłady tabletek na biust możesz znaleźć tutaj https://vesmed.pl/tabletki-na-powiekszenie-biustu-ranking/), które swoje działanie opierają na składnikach pochodzenia naturalnego.

Jak działają tabletki na powiększenie biustu bez recepty i czy ich stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia? Na te pytania odpowiemy w artykule. 

 

Działanie tabletek na powiększenie biustu

Suplementy na powiększanie biustu swoje działanie opierają na składnikach takich jak popularna kozieradka pospolita, szyszki chmielu czy czerwona koniczyna. Dlaczego właśnie te zioła stosuje się w tabletkach na większy biust?

Wynika to ze znajdujących się w nich fitoestrogenach roślinnych, które w organizmie kobiety zachowują się podobnie do estrogenów. Według producentów tego typu preparatów, dzięki ich systematycznemu stosowaniu dochodzi do wzrostu poziomu hormonów i stymulacji gruczołów piersiowych do zwiększenia swojego rozmiaru.

Tabletki zawiera często także minerały oraz witaminy jak choćby witamina c, która stymuluje produkcję kolagenu odpowiedzialnego za poprawę wygładzenia skóry i jej lepszego napięcia.

Większość dostępnych  na rynku preparatów dostępna jest w postaci tabletek lub kapsułek, niektóre natomiast sprzedawane są jako zestawy składające się zarówno z tabletek jak i kremu. Jednym z takich produktów jest probreast plus (https://vesmed.pl/probreast-plus/), który w zestawie zawiera również krem o pojemności 60 ml do stosowania bezpośrednio na skórę w biustu. Krem wspomaga działanie kremu a także działa wzmacniająco na stan skóry w okolicy dekoltu. 

 

Czy tabletki na biust są bezpieczne?

Obecnie niemal wszystkie dostępne na rynku preparaty na większy biust bazują na składnikach pochodzenia naturalnego jak witaminy i minerały oraz ekstrakty z popularnych ziół takich jak kozieradka czy chmiel. Składniki te są uważane za bezpieczne, należy jednak uwzględnić możliwość wystąpienia reakcji uczuleniowych. 

Warto także upewnić się czy nasz stan zdrowia pozwala na bezpieczne stosowanie suplementów powiększenie biustu i czy nie kolidują one np. z stosowanymi przez nas lekami. 

Tego typu produktów zawierających składniki mające wpływ na układ hormonalny nie powinny stosować kobiety w ciąży a także matki karmiące piersią. 

 

Podsumowanie

Bez wątpienia tabletki na powiększenie biustu cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pań chcących uwydatnić swój biust i nadać mu pełniejszego i bardziej ponętnego wyglądu. Największymi zaletami są przede wszystkim atrakcyjna cena oraz prostota stosowania. 

Problemem może być brak gwarancji uzyskania oczekiwanych efektów, a jeśli takowe się pojawią to z pewnością nie będzie to efekt natychmiastowy. Producenci zalecają aby pełna kuracja trwała co najmniej 3 miesiące, w tym czasie biust ma nabrać większej pewności a także zwiększyć swój rozmiar.

Warto również rozglądać się szczególnie za tymi produktami, które dają możliwość zwrotu produktu jeśli uzyskane rezultaty nie będą dla nas satysfakcjonujące. 

1 KOMENTARZ

- Advertisment -

Czy nawierzchnia na ulicy Kalinowej na pewno jest naprawiona?

Na ulicy Kalinowej parę dni temu zapadła się nawierzchnia i powstała dość głęboka dziura. Mimo że została już zasypana, to jeden z mieszkańców zwraca...

Inicjatywy na ostatniej prostej kampanii wyborczej

Kampania wyborcza staje się coraz bardziej intensywna, do II tury wyborów o urząd prezydenta miasta pozostał trochę ponad tydzień. Dwóch kandydatów wychodzi z różnymi...

Problemy z cenami ogrzewania w Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik”

Mieszkańcy lokali pod nadzorem Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik” dostają rozliczenia z dużymi sumami niedopłaty za ogrzewanie. Jak w praktyce wygląda cała sprawa? Do lokatorów dotarły rozliczenia...