REKLAMA

Różnego rodzaju przestrzenie magazynowe są podstawą działalności wielu mniejszych i większych firm. W zależności od obszaru, w jakim działa określone przedsiębiorstwo, wyodrębnione powierzchnie magazynowe mogą wyglądać różnie pod względem wielkości, wyposażenia i zagospodarowania przestrzeni, w zależności od potrzeb inwestorów. Jednak bez względu na to, do jakich celów ma być wykorzystywany taki obiekt, w każdym przypadku chodzi o to, by korzystanie z niego było jak najbardziej efektywne. Zapotrzebowanie na nowoczesne hale wielkopowierzchniowe i magazyny w Polsce wciąż rośnie. Podstawowym powodem jest oczywiście nieustanny wzrost ilości firm produkcyjnych i sklepów e-commerce. Współczesne przedsiębiorstwa potrzebują obiektów ściśle dostosowanych do zmieniających się potrzeb. Idealnym rozwiązaniem może być budowa hali produkcyjno-magazynowej lub wynajem według projektu szytego na miarę.

 

BTS, czyli magazyn stworzony na zamówienie

 

Inwestycja BTS (build-to-suit) to obiekt projektowany i budowany na zlecenie określonego odbiorcy. Magazyn szyty na miarę jest w pełni dopasowany do wszystkich potrzeb przyszłego najemcy, dzięki czemu świetnie spełnia swoje zadanie. Budując hale magazynowe w systemie build-to-suit uwzględnia się proces technologiczny i oczekiwania konkretnego klienta, przez co można je optymalnie dostosować do zapotrzebowania danej firmy. Z takiej możliwości korzystają nie tylko zagraniczne firmy, ale i nasi krajowi przedsiębiorcy. To idealne rozwiązanie dla inwestora, który chce szybko ruszyć ze swoim biznesem i jak najlepiej wykorzystać potencjał dostępnej przestrzeni. Magazyn tworzony na zamówienie można w pełni dopasować do własnych potrzeb, a odbiorca ma dużą swobodę w wielu kwestiach związanych z inwestycją. Doskonale zaplanowany i wyposażony magazyn poprawia sprawność systemów logistycznych i ułatwia pracę magazynierom. Dzięki temu proces zarządzania przestrzenią magazynową odbywa się w sposób bardziej efektywny, co z kolei znajduje odzwierciedlenie w postaci konkretnych zysków dla przedsiębiorstwa.

 

Kto zajmuje się budową hal wielkopowierzchniowych w formule BTS?

 

Obiekty build-to-suit cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród polskich przedsiębiorców.  Według opinii ekspertów, projekty BTS stale zyskują na popularności i stają się coraz bardziej pożądaną klasą inwestycji na polskim rynku magazynowym. To znakomita opcja dla inwestorów, którzy nie mogą znaleźć na rynku gotowej hali spełniającej ich wymagania, a jednocześnie pragną w sposób maksymalnie efektywny wykorzystać wszystkie rozwiązania technologiczne. Jeśli rozważasz budowę obiektu przemysłowego w formule BTS, pierwszym krokiem powinno być znalezienie odpowiedniego wykonawcy. Kompleksowe usługi w zakresie budowy na wynajem hal magazynowych wraz z zapleczem socjalno-biurowym świadczy m.in. firma BTS-Development. To ekspert z dziedziny hal magazynowych, przemysłowych i produkcyjnych, oferujący kompleksową obsługę od projektu, przez budowę, wynajem i sprzedaż. Firma umożliwia długoterminowy wynajem obiektów magazynowo-produkcyjnych oraz obiektów specjalistycznych w formule BTS, w pełni dopasowanych do potrzeb klienta. Tym, co wyróżnia BTS-Development wśród konkurencji, są m.in. wieloletnie doświadczenie i niezawodność, wysoki standard wykończenia obiektów, krótki termin realizacji inwestycji (od 8 do 12 miesięcy) oraz ścisłe koncentrowanie się na potrzebach klientów. Firma posiada własny bank ziemi pod przyszłe inwestycje w postaci gruntów zlokalizowanych na terenie województwa lubuskiego, w niewielkiej odległości od głównych szlaków komunikacyjnych. To obecnie jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji do wznoszenia hal magazynowych, m.in. ze względu na miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwiający prowadzenie działalności w obszarze produkcji, logistyki oraz handlu. Ostatnie realizacje można obejrzeć na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki