W czwartek 19.05.2022 r. o godz. 18.00, w klubie Opoka w Trzebini na ulicy Górniczej 8, rozegrany został rewanżowy mecz barażowy, którego stawką był awans do III ligi Śląskiego Związku Tenisa Stołowego, pomiędzy drużynami LKS Zgoda Byczyna Jaworzno – KTS II Lędziny.

REKLAMA

Pojedynek stojący na wysokim poziomie i obfitujący w wiele znakomitych akcji, zakończył się zwycięstwem zespołu z Lędzin 3:7.

W obu zespołach, z różnych przyczyn, brakowało po jednym podstawowym zawodniku.
Tym samym, pomimo wielkich ambicji i szczególnej motywacji, nie udało się naszemu, jaworznickiemu zespołowi osiągnąć celu, jakim był awans.

Przyjmujemy to, z niestety, ogromnym rozczarowaniem i zawodem!
Możemy jednak obiecać, że postaramy się wyciągnąć wszelkie możliwe wnioski i analizy z sezonu, by w przyszłym sezonie nie popełnić takich błędów!

Jednocześnie chcieliśmy przypomnieć, że zapraszamy wszystkich chętnych (dzieci, młodzież, dorosłych – bez względu na płeć – na treningi tej pięknej dyscypliny sportu do hali Niko w Jaworznie Byczynie, ale dopiero po przywróceniu jej do sportowego użytkowania, o czym, oczywiście poinformujemy, gdyż w tej chwili przeznaczona jest ona na potrzeby ewentualnych uchodźców. Gwarantujemy ruch, zdrowy styl życia i świetną zabawę.

Dodatkowo zapraszamy też zawodników z sąsiednich rejonów, będących na poziomie sportowym IV i III ligi do kontaktu, zasilenia drużyny i wspólnych treningów, czyli podjęcia współpracy z klubem, którego celem na przyszły sezon będzie awans do III ligi!

źródło: Zgoda Byczyna

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki