„Przebierz się w teatr” to konkurs fotograficzny, który zorganizowany został przez ATElier Kultury Teatr Sztuk w Jaworznie. Można wziąć w nim udział, wystarczy tylko w odpowiednim czasie pojawić się pod jaworznicką Płaszczką.

REKLAMA

„Przebierz się w teatr” to konkurs fotograficzny, którego pomysłodawczynią jest Paulina Śląska i który odbywa się w MCIT „Płaszczka”. Każdy mieszkaniec Jaworzna, a także każdy inny zainteresowany może przyjść pod wskazane miejsce i wziąć w nim udział.

Żeby można było stać się konkursowiczem, należy przebrać się w rekwizyty i kostiumy dostarczone przez pracowników ATElier Kultury w Jaworznie i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Następnie zdjęcie umieszczone zostanie na fanpage’u na portalu społecznościowym Facebook. To, które przez okres wakacji uzyska największą liczbę polubień i innych pozytywnych emocji jak: serduszka, przytulenia, czy uśmiechy, otrzyma nagrodę.

Celem konkursu jest przede wszystkim dobra zabawa, ale wszyscy miłośnicy stylizacji teatralnych mogą spędzić miło czas, robiąc to, co lubią, a dodatkowo mogą mieć świetną sesję zdjęciową. W końcu pracownicy czuwający nad konkursem pomogą dobrać odpowiednie przebranie, a także dodatki.

Do tej pory ten konkurs, połączony z zabawą, cieszy się dużym zainteresowaniem, więc nie ma co zwlekać, tylko trzeba przyjść pod jaworznicką Płaszczkę i spróbować swoich sił w doborze odpowiednich stylizacji.

Następna szansa na wzięcie udziału w konkursie nadarzy się 25 sierpnia.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki