Finaliści The Voice Senior dla jaworznickich seniorów

Podczas tegorocznej VI już edycji jaworznickiego Tygodnia Seniora, we wtorek 20 września, odbył się koncert finalistów trzeciej odsłony The Voice Senior. Można uznać koncert za muzyczną sensację, publika, żądna miłych muzycznych wrażeń, licznie się stawiła. Dodajmy, że koncert rozpoczęło wręczenie seniorom na tydzień kluczy do miasta. Odebrali je poetka Alicja Dudek i sam Jerzy Herman. Jesteśmy przekonani, że nic złego to miastu nie przyniesie.

REKLAMA

Wracając do koncertu – na scenie zaprezentowali się rzeczeni finaliści – pan Jerzy, znany wszem i wobec jaworznianin, pan Andrzej z Kudowy Zdroju i pan Krzysztof z Warszawy. Pan Andrzej jest emerytowanym – uwaga! – nauczycielem technologi rysunku zawodowego, pan Krzysztof to artysta śpiewak związany m.in. z Operą Narodową, Operetką Narodową i Narodową Filharmonią, koncertował na wielu kontynentach. Rozmowę z tymi miłymi artystami rozpoczęliśmy od oczywistego pytania o to skąd pomysł na udział w show The Voice Senior, co niektórzy mogli uznać za ekscentryczny sposób spędzania wolnego czasu.

Jak nam się zdaje, wręcz jesteśmy pewni, dotarcie do finału ww telewizyjnego show diametralnie zmieniło życie artystów. Są rozpoznawalni, podziwiani i co krok proszeni o autografy.

Jak mawiają, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jaki więc pomysł, nazwijmy to otwarcie, na dalszą część kariery, mają szanowni artyści.

Krótkie podsumowanie – koncert nagrodzono rzęsistymi brawami. Na dokładkę przyznamy się, że niegrzecznie podsłuchaliśmy panie seniorki, które powitały się otwarcie: cześć gwiazdy! Mamy więc w Jaworznie seniorów dowcipnych, żartobliwych i bez kompleksów. I bardzo dobrze.

[vc_faecbook]

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki