REKLAMA

Zbliżają się święta, które każdego roku motywują do zakupu wartościowych, ale też i sprawiających radość prezentów. Warto podkreślać, że to wspólny czas jest tu największym podarunkiem, jednakże sposób jego spożytkowania jest równie ważny. Jeśli więc decyzja padnie na kreatywne zabawki na święta, warto spojrzeć na unikatowe zestawy LEGO®, które zaangażują do wspólnej aktywności nie tylko najmłodszych.

Zestawy LEGO® DUPLO – samochody dla najmłodszych

Zestawy, które nadają się dla najmłodszych pasjonatów aut, to zestawy LEGO® DUPLO:

Samochód z każdego takiego zestawu składa się z kilku większych części, które pozwalają na bezpieczną, radosną zabawę maluchów. Nie od dziś wiadomo, że radiowozy, koparki i wszelkiego rodzaju samochody są obiektem westchnień chłopców, a czasem i ich ojców. Warto przejrzeć ofertę marki, aby znaleźć model idealny zarówno pod względem wizualnym, jak i ze względu na poziom trudności.

Buldożer to doskonały przykład na prostą i jednocześnie efektowną konstrukcję. To zestaw przeznaczony dla dzieci, które ukończyły drugi rok życia. Składa się z dziesięciu kolorowych elementów i instrukcji umożliwiającej złożenie ich w całość. Bawiąc się buldożerem, dziecko rozwija sprawności oparte na koordynacji wzrokowo-ruchowej. Ćwicząc umiejętności manualne w taki sposób, dziecko pozwala sobie na przyswojenie informacji z otoczenia, które będą mu niezbędne w przyszłości.

Ciężarówka z alfabetem to propozycja dla jeszcze młodszych dzieci. Połączenie naturalnego przyciągania do aut, kolorów i interesujących literek sprawi, że maluch z przyjemnością spędzi czas na zabawie właśnie z tym zestawem. Znajduje się w nich 36 bezpiecznych dla dziecka elementów, które umożliwią mu naukę alfabetu, jednocześnie pomagając opanować podstawy koordynacji wzrokowo-ruchowej. W pudełku znalazło się również miejsca na kilka uroczych figurek.

Zestawy LEGO® City – samochód z prawdziwego zdarzenia i nie tylko

Dla nieco starszych dzieci, marka przygotowała zestawy nieco bardziej skomplikowane, ale też w pełni dostosowane do umiejętności, które w tym wieku mogą rozwijać. Zestawy LEGO® City, inspirowane popularnymi Monster Truck’ami, czy też pojazdami pojawiającymi się w różnych sytuacjach w mieście sprawiają, że każde dziecko chce mieć te właśnie klocki LEGO®. Samochód stworzony z myślą o inspirowaniu do wspólnej zabawy może wywołać jedynie pozytywne emocje.

Monster truck to propozycja idealna do wprowadzenia dziecka w świat pełny możliwości konstrukcyjnych. Dzięki dobrze dopracowanej instrukcji i aż pięćdziesięciu pięciu elementom jest to zabawka dla prawdziwych fanów kreatywnej zabawy. Budowanie samochodu od podstaw z takich części, jakie oferuje zestaw, sprawia, że dziecko może się poczuć jak prawdziwy konstruktor aut.

Roboty drogowe z klocków LEGO® mogą być prawdziwą przygodą. Jeśli więc chcemy pokazać dziecku, że samochody to nie tylko wyścigi i jazda do przedszkola, warto pokazać im właśnie taki zestaw. Świetny dla czterolatków i starszych dzieci. Składa się aż z pięćdziesięciu ośmiu elementów, w których znajdą się zarówno masywne koła pojazdu, jak i pachołki, mała myszka, czy robotnik z łopatą. To coś, co pozwoli poruszyć wyobraźnię i popchnąć dziecko do zabawy w odgrywanie ról.

Samochód doskonały dla pasjonatów

Okazuje się, ze zestawy oferowane na prezenty dla pasjonatów to nie tylko zabawki autorstwa marki LEGO®. Samochody w zestawach konstrukcyjnych dla dorosłych mogą usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających konstruktorów. To, co zainteresuje dorosłych i nastolatków, to zestawy LEGO® TECHNIC. Samochód kolekcjonerski, wyścigowy, terenowy lub po prostu historyczny to tylko niektóre opcje do wyboru. To też świetny sposób na zainteresowanie nastolatka konstrukcją auta i wspólne spędzanie czasu przy jego budowie.

Ferrari to propozycja dla prawdziwych fanów tego auta. Składający się z prawie czterech tysięcy elementów zestaw zawiera wszystkie najważniejsze, najbardziej charakterystyczne części auta, które zna dziś cały świat. Linia samochodu, jego kolor oddają jego kunszt, przez co spędzanie czasu na jego budowie jest dla wszystkich prawdziwą frajdą.

Wyścigówka McLaren z Formuły 1 to kolejna propozycja. Nieco mniejszy, ale równie inspirujący zestaw pozwala na zapełnienie sobie wielu godzin kreatywnej i wciągającej zabawy. Efekt sprawi, że satysfakcja pojawi się nawet u tych, którzy sceptycznie podeszli do zadania.

Dlaczego warto kupić właśnie zestawy LEGO®?

Nie od dziś wiadomo, że marka LEGO® to nie tylko wysoka jakość każdego wykonane elementu. To przede wszystkim produkty, które pozwalają na uwolnienie kreatywności w najlepszy z możliwych sposobów. Rozwijając umiejętności manualne, dają szansę na zaprojektowanie, wzniesienie się i podziwianie własnych konstrukcji lub tych, które zaproponuje producent. Korzystanie z obrazkowych instrukcji zestawów sprawia, że klocki LEGO® – samochody wyścigowe, czy miejskie, stają się prawdziwie emocjonującym wyzwaniem zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Wspólna układanie klocków zacieśnia więzy, wzmacnia relacje i pozwala na tworzenie przepięknych wspomnień.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki