W Mysłowicach-Dziećkowicach rozpoczyna się przebudowa ul. Długiej. Roboty będą się wiązały z zamknięciem drogi dla ruchu kołowego. Weźcie to pod uwagę, jeżeli podróżujecie tą trasą z Jaworzna do Mysłowic.

REKLAMA

Ul. Długa przejdzie kompleksowy remont, który zakończy się dopiero w 2024 r. W związku z rozpoczęciem prac już od soboty, 26 listopada zostanie wprowadzony pierwszy etap tymczasowej organizacji ruchu.

Będzie ona polegać na zamknięciu dla ruchu kołowego (z wyjątkiem pojazdów budowy i dojazdu do posesji zlokalizowanych bezpośrednio przy przebudowywanym odcinku) odcinka ulicy Długiej od skrzyżowania z ulicą Łukasiewicza (bez skrzyżowania) do rejonu posesji nr 212 przy ulicy Długiej.

Termin zakończenia inwestycji u sąsiadów planowany jest na 2 maja 2024 r.

Fot. Google Maps

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo dziękuję drogiej redakcji w imieniu braci kolejarskiej za życzenia w Dniu Kolejarza. Pamiętacie o górnikach, energetykach a przecież Szczakowa to dzielnica Jaworzna a tam mamy co………………stację, mało węzeł kolejowy i tam pracują mieszkańcy tego miasta. Ważniejsze są pieski, kotki i jeże bo o tych dniach jest głośno.